Akcesoria Kärcher

Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Elektro szczotka do odkurzaczy Puzzi
Elektro szczotka czyli głowica myjąca jest urządzeniem dodatkowym do ekstrakcji opryskowej przy użyciu odkurzacza Puzzi 10/2 Adv. Używana do prania dywanów i wykładzin dywanowych, pomaga usuwać uporczywe zabrudzenia poprzez rozczesanie runa. Dzięki czemu nadaje mu świeży wygląd.  Zwiększa wydajność urządzeń Puzzi o ok. 30 do 50% i przyśpiesza proces czyszczenia.

 

CENA: 35 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę

CENA: 50 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

Dmuchawa-osuszacz AB 84
Urządzenie służy do osuszania zarówno wykładzin po czyszczeniu ekstrakcyjnym jak i do osuszania zalanych pomieszczeń. Ergonomiczny uchwyt, dwa kółka, sprawiają, że użytkowanie jak i transport są bardzo łatwe.
Duża wydajność (3 stopnie) znacznie przyspiesza proces suszenie, zwłaszcza w pomieszczeniach o złej wentylacji.

CENA: 35 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę   

CENA: 50 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

Przystawka do mycia powierzchni płaskich do myjki ciśnieniowej – Dzięki zastosowaniu przystawki mycie myjką ciśnieniową nie niesie ze sobą rozpryskiwania wody. Myjak pomaga przy myciu powierzchni takich jak tarasy, podjazd itp. bez zbędnego wysiłku i rozpryskiwania wody.

CENA: 19 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę   

CENA: 39 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.