Blog – Aktualności

31
Październik
2018
Impregnaty do odzieży oraz sprzętu

Wybierz odpowiedni impregnat dla siebie Dbając o odzież sportową, bardzo często zapominamy, iż wymaga ona szczególnie dużej wytrzymałości. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczowym elementem aby służyła nam długo. Prawie każdy element odzieży, plecaki, buty wymagają by o nie dbać i poddawać regularnym zabiegom impregnacji. Każdy sprzęt a w szczególności odzież narciarska wymagają konserwacji, odpowiedniego procesu czyszczenia […]

30
Październik
2018
Impregnacja foteli samochodowych, tapicerki w aucie

Tekstylna tapicerka foteli samochodowych zapewnia wygodę podróżnym. Włókna tekstylne łatwo pochłaniają wilgoć i brud, a to jest trudne do uniknięcia, ponieważ wnętrze samochodu jest stale narażone na wilgoć po deszczu, śniegu, napojach i innych rodzajach zanieczyszczeń. Pranie czyszczenie obić siedzenia lub mycie pokrowców na siedzenia jest drogie, czasochłonne i nie zawsze możliwe. Rewolucyjnym rozwiązaniem w […]

24
Październik
2018
Jak zadbać o powierzchnie płaskie w swoim domu, biurze

Do czyszczenia dużych płaskich, dużych powierzchni najlepiej wykorzystać mopa. Dzięki powierzchni mopa można bardzo szybko wyczyścić dużą powierzchnię płaską taką jak: płytki gresowe, beton polerowany płytki w łazience wykładzinę PCV (tzw linoleum)

08
Październik
2018
Impregnaty hydrofobowe, jak impregnować kurtkę, nakładanie impregnatu

Wszystko o impregnatach hydrofobowych Bardzo łatwe w użyciu, impregnacja z ich użyciem jes bezpieczna i wydajna Nadają trwałą hydrofobowość, która trwa nawet do 3 lat! Odświeża właściwości oddychające, gwarantuje zachowanie właściwości para przepuszczalności Membrany zachowują zdolność odprowadzenia wilgoci Eliminuje problemy z przemakaniem Zmniejsza potencjał brudzenia się materiału

06
Wrzesień
2018
Impregnacja, powłoki ochronne oraz powłoki hydrofobowe

Nasza firma rozpoczyna sprzedaż środków do impregnacji dywanów, odzieży oraz innych czyszczonych rzeczy/obiektów takich jak elewacje z klinkieru, kostka brukowa betonowa oraz z kamieni naturalnych takich jak marmur, piaskowiec oraz inne.

30
Marzec
2018
Czyszczenie, doczyszczanie posadzki Katowice

Po wielu latach użytkowania posadzki w domu, kafelek o porowatej teksturze doskonale widać iż z biegiem czasu pojawia się głęboko wnikający brud, którego nie da się usunąć zwykłymi domowymi metodami.

27
Marzec
2018
Sprzątanie po remoncie Katowice

Zlikwiduj z nami szybko bałagan po remoncie przy pomocy specjalistów z firmy sprzatanieporemoncie.com.pl.

10
Marzec
2018
Wypożyczalnia bruzdownic i młotów udarowych Katowice - RentTools.pl

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, oferująca wynajem młotów udarowych oraz wyburzeniowych i innych elektronarzędzi – RentTools.pl. Czym są i do czego służą bruzdownice?

05
Luty
2018
Szorowanie linoleum, wykładziny, kafelek

Szorowarki Karcher jednotarczowe lub z walcem obrotowym pozwalają na wyczyszczenie każdej powierzchni. Dzięki zastosowaniu chemii rozpuszczającej brud, służącej do szamponowania oraz ciężkiej szorowarki jednotarczowej lub szorowarki walcowej z odciągiem wody.

04
Luty
2018
Pranie krzeseł w budynku Najwyższej Izby Kontroli w Katowicach

Nasza firma wykonała czyszczenie ponad 300 krzeseł, foteli biurowych oraz sof i kanap w budynku NIKu w Katowicach. Przeprowadzone czyszczenie miało miejsce w nocy, po pracy wszystkich urzędników.