Blog – Aktualności

30
Marzec
2018
Czyszczenie, doczyszczanie posadzki Katowice

Po wielu latach użytkowania posadzki w domu, kafelek o porowatej teksturze doskonale widać iż z biegiem czasu pojawia się głęboko wnikający brud, którego nie da się usunąć zwykłymi domowymi metodami.

27
Marzec
2018
Sprzątanie po remoncie Katowice

Zlikwiduj z nami szybko bałagan po remoncie przy pomocy specjalistów z firmy sprzatanieporemoncie.com.pl.

10
Marzec
2018
Wypożyczalnia bruzdownic i młotów udarowych Katowice - RentTools.pl

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, oferująca wynajem młotów udarowych oraz wyburzeniowych i innych elektronarzędzi – RentTools.pl. Czym są i do czego służą bruzdownice?

05
Luty
2018
Szorowanie linoleum, wykładziny, kafelek

Szorowarki Karcher jednotarczowe lub z walcem obrotowym pozwalają na wyczyszczenie każdej powierzchni. Dzięki zastosowaniu chemii rozpuszczającej brud, służącej do szamponowania oraz ciężkiej szorowarki jednotarczowej lub szorowarki walcowej z odciągiem wody.

04
Luty
2018
Pranie krzeseł w budynku Najwyższej Izby Kontroli w Katowicach

Nasza firma wykonała czyszczenie ponad 300 krzeseł, foteli biurowych oraz sof i kanap w budynku NIKu w Katowicach. Przeprowadzone czyszczenie miało miejsce w nocy, po pracy wszystkich urzędników.

31
Styczeń
2018
Test szlifierki do ścian typu żyrafa FLEX

Bez szlifierek typu żyrafa szlifowanie ścian nie byłoby możliwe na przemysłową skalę. Wydajność, szybkość działania oraz brak konieczności stosowania drabiny czy rusztowania to tylko niektóre zalety tego urządzenia.

23
Grudzień
2017
Dziękujemy za odzyskanie naszych danych

Kilka dni temu doszło do utraty ważnych danych w naszej firmie i gdy wydawało się że sprawa jest beznadziejna pracownicy firmy http://odzyskiwaniedanychkatowice.com.pl/ pomogli nam odzyskać utracone przez nas dane. polecamy profesjonalizm, szybkość działania oraz doskonałą komunikację. Odzyskali 100% utraconych danych w przeciągu 12 godzin!

21
Sierpień
2017
Jak samodzielnie wymienić klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe zazwyczaj wymieniamy u mechanika. Oznacza to jednak dodatkowe koszty za czynność, która nie należy do szczególnie skomplikowanych. Jeśli choć trochę znamy się na budowie naszego samochodu i jesteśmy pewni swoich zdolności manualnych, to możemy dokonać tej wymiany samodzielnie. Wystarczy trzymać się kilku wskazówek.

06
Kwiecień
2017

Sporo osób uważa, że graffiti wystarczy zamalować. Takie działanie jednak jest nie tylko bardzo nieekonomiczne, ale również szkodliwe. Dlaczego nieekonomiczne? Ponieważ aby zamalować graffiti bardzo często trzeba użyć kilku warstwa farby. Ponadto nie chroni to powierzchni przed kolejnym zamalowaniem, więc w razie kolejnych zniszczeń ponownie trzeba będzie nakładać kilka warstw farby. Ponadto jest to działanie […]

27
Luty
2017

Myjka ciśnieniowa gorącowodne Karcher HDS, czyli najlepszy sposób na wyczyszczenie smarów, tłuszczy, silnych zabrudzeń organicznych oraz innych, które wymagają gorącej wody.