Blog

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

45 sposobów użycia parownicy Karcher w domu!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki jest wielki szum wokół parownic, myjek parowych? Wydaje się, że zyskują popularność w całym Internecie, ale zastanawiasz się, czy naprawdę jest to warte całego szumu. Cóż, jestem tutaj, aby powiedzieć, że istnieje nieograniczona liczba zastosowań dla myjki parowej i TAK, jest warta całego szumu!

Jak wyczyścić posadzkę z płytek, gresu, ceramiki i innych materiałów?

leż skąd, odpowiednia chemia, kilka maszyn i troszeczkę wiedzy, którą każdy może poznać poprzez obejrzenie krótkiego filmiku.

Czyszczenie posadzki z gresu, czyli jak doczyścić posadzkę gresową, linoleum, PCV inne…

Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu posadzek, jednak drugim z elementów realizowanych przez naszą firmę jest wynajem sprzętu do czyszczenia oraz szkolenia z poprawnych technik czyszczenia.

Czyszczenie kortu tenisowego, mycie hali, czyszczenie sufitu, mycie powłok.

Jak pozbyć się sadzy? Jak usunąć grzyba z sufitu? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem powłok, balonów, kortów oraz boisk.

Instrukcja korzystania z parownicy Karcher do czyszczenia fug, płytek, plastików, okien.

Poniżej prezentujemy instrukcję użytkowania parownicy Karcher do czyszczenia posadzek, fug, plastików oraz doczyszczania okien.

Jak używać szoroarki jednotarczowej, czyszczenie gresu INSTRUKCJA

Instrukcja czyszczenia posadzek, jak myć posadzki, PCV, linoleum, gres.

Instrukcja czyszczenia posadzek, jak myć posadzki, PCV, linoleum, gres.

Czyszczenie kortów tenisowych, boisk, balonów plandek.

Na poniższym rysunku widać skuteczność naszego czyszczenia. Silne zabrudzenia z sadzy, oraz pyłów zostają usunięte z powierzchni kortu tenisowego.

Hotel przyjazny zwierzętom

Przewodnik po hotelach przyjaznych zwierzętom

Każdy hotel przyjazny zwierzętom ma swoje własne zasady, które mogą się różnić w zależności od sieci hoteli. Niektóre hotele ograniczają liczbę zwierząt, które możesz zabrać i ile mogą ważyć. Niektóre dopuszczają tylko niektóre rodzaje zwierząt. Na przykład niektóre zezwalają tylko na psy. Jeśli zdecydujesz się zaryzykować i zabrać kota, wiedz, że właściciele zwierząt, którzy łamią zasady, podlegają karze grzywny.

Pompy do wody brudnej i czystej – wypożyczalnia pomp wody – renttools.pl

W ramach naszych szeroko zakrojonych prac doradczych w Polsce zdaliśmy sobie sprawę, że wiele osób wcześniej zakupiło niewłaściwy typ pompy wodnej, która nie działałaby zgodnie z oczekiwaniami w przypadku powodzi. Aby temu zaradzić, uruchomiliśmy naszą wypożyczalnię, aby udostępniać świetne produkty i porady z dostawą następnego dnia.

Okurzacz do ciągłego zasysania wody np. po zalaniu, z oczka wodnego itp.

Odkurzacz umożliwia ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody po akcjach gaśniczych lub z zalanych pomieszczeń (np. podczas usuwania skutków powodzi). Spełnia niezbędne wymogi bezpieczeństwa (automatyczny wyłącznik Fi przy kablu zasilającym). Został wyposażony w specjalny filtr do wody, który chroni turbinę przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie. Wszystkie złącza w odkurzaczu są dopasowane do złącza GEKA stosowanego przez straż pożarną.

Call Now ButtonZadzwoń