Blog

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Nowy oddział wynajmu odkurzaczy piorących Karcher w Rzeszowie

Wynajem odkurzaczy piorących do prania tapicerki, dywanów, sof, kanap i o wiele więcej. Zapraszamy.

Pranie krzeseł

Nowy punkt – wynajem odkurzaczy piorących w Częstochowie – zapraszamy.

Nowy punkt wynajmu odkurzaczy piorących Karcher w Częstochowie. Zapraszamy

Jak czyścić materac

Jak usunąć plamy z materaca
Poszczególne plamy wymagają innego traktowania. Oprócz dedykowanych odplamiaczy, które można kupić w sklepach, możesz również wypróbować:

Jaka jest najlepsza metoda czyszczenia tapicerki? Sofa, kanapa, rogówka czy materac do spania.

Czy każdy może samodzielnie zadbać o czystość kanapy, sofy? Ależ tak wystarczy regularnie czyścić i raz na rok wyprać profesjonalnym odkurzaczem piorącym.

Zalety myjki ciśnieniowej gorąca lub zimna woda.

Gorąca woda i ciśnienie to idealny sposób na czyste powierzchnie. Usuwanie smaru, oleju, pyłu. Czyszczenie kostki, elewacji, blachy i innych powierzchni.

Sprzątanie po budowniczych czyli jak posprzątać dom po reomncie.

Jak posprzątać dom, mieszkanie po remoncie. Jak doczyścić okna, podłogę, meble po pracach budowlanych.

Jak wybrać odpowiednią maszynę do szorowania podłóg?

Jak wybrać szorowarkę do mycia podłóg. Skończ z mopem! Oszczędź czas i uzyskaj czystsze podłogi dzięki szorowarce mechanicznej. Lepkie napoje gazowane i tłuste krople stwarzają zagrożenie dla pracowników i robią złe wrażenie na klientach. W czystym środowisku wszystko działa lepiej, ale może być trudne do utrzymania. Nawet korytarze o małym natężeniu ruchu gromadzą zaskakującą ilość…
Przeczytaj więcej

Rusza nowy punkt wynajmu odkurzaczy piorących w Cieszynie

Zapraszamy do wynajmu w Cieszynie. ul. Korfantego 10 w samym centrum miasta w biurze Stela Travel. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Cieszyn

Pranie materaca czyli 5 latek w akcji

Wypożyczalnia odkurzaczy Gdynia, Gdańsk, Rumia – OdkurzaczeGdansk.pl

Zapraszamy do wynajmu odkurzaczy w naszym nowym punkcie w Rumi koło Gdańska i Gdyni. Oferta jaką prezentujemy to wynajem odkurzaczy piorących wraz ze szkoleniem oraz specjalistyczną chemią, która pozwala na poradzenie sobie z wszelkiego rodzaju zaplamieniami, kurzem oraz długotrwałym użytkowaniem. Dzięki wynajmie oszczędzisz czas oraz pieniądze i wykonasz prace porządkowe w swoim domu z największą…
Przeczytaj więcej

Wypożyczalnia odkurzaczy do oczek wodnych

Odkurzacz do basenu, oczka wodnego. Czyści, filtruje wodę

Odkurzacze z separatorem wody są idealnym rozwiązaniem do czyszczenia oczek wodnych, basenów oraz innych przydomowych zbiorników wodnych.

Zadzwoń