Odkurzacze Karcher

Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Odkurzacz piorący Kärcher Puzzi 10/1

Profesjonalny odkurzacz piorący do ekstrakcyjnego czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych i samochodowych.  Pranie (ekstrakcja) polega na naniesieniu specjalnym zraszaczem silnie skoncentrowanego środka czyszczącego i jednoczesnym (lub po 5-10 minutowej przerwie) odsysaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Dzięki zastosowaniu metody naniesienia + odsysania tkanina jest wyprana, a czas schnięcia maksymalnie krótki. Jest to urządzenie proste w obsłudze, a chemia jest bezpieczna dla dzieci oraz otoczenia. Urządzenie umożliwia samodzielne czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, foteli samochodowych i wszystkich elementów wykonanych z tkanin.

CENA: 69 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

Odkurzacz piorący Kärcher Puzzi 100 Professional

Odkurzacz Kärcher z serii profesjonalnej służący do prania dywanów metodą ekstrakcji. Polega ona na naniesieniu środka czyszczącego rozcieńczonego w wozie na czyszczoną powierzchnię, a następnie na odessaniu brudu wraz z cieczą. Urządzenie służy do czyszczenia obić tapicerskich mebli, foteli samochodowych, podsufitki oraz dywanów i chodników. Prostota obsługi oraz jakość zastosowanych podzespołów zapewnia najwyższy poziom jakości oraz gwarantuje efekt czystości.

 

CENA: 69 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu odkurzacza zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który pomoże w dokonaniu wyboru.

 

Promocja weekendowa

Karcher_odkurzacz_weekend_promocja

Wynajem odkurzacza na weekend to najnowsza promocja w wypożyczalni. Wynajmij na weekend i zrób domowe porządki. Umyjesz samochód, wypierzesz dywany i chodniki i wiele innych. Zadbaj o czystość w domu już dziś.

CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend czyli od piątku do poniedziałku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.