Odkurzacze przemysłowe Kärcher

Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Odkurzacz Kärcher WD 3.200 AF +Separator popiołu 

Uniwersalny odkurzacz z profesjonalnej serii odkurzaczy Karcher. Służy do odkurzania na sucho i mokro takich zanieczyszczeń jak kurz, piach, żwir, liście, błoto, trawa, wióry, opiłki oraz płyny. Przeznaczony do czyszczenia przemysłowego takich pomieszczeń jak garaże, warsztaty, remontowane obiekty. Model WD 3.200 AF posiada w komplecie zestaw do odkurzania popiołu i innych niebezpiecznych dla zwykłego odkurzacza zanieczyszczeń.

CENA: 49 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h

CENA: 79 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu urządzenia lub nie znalazłeś urządzenia, którego szukasz na naszej stronie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który pomoże w dokonaniu wyboru.

Karcher_odkurzacz_weekend_promocja

Wynajem odkurzacza na weekend to najnowsza promocja w wypożyczalni. Wynajmij na weekend i zrób domowe porządki. Umyjesz samochód, wypierzesz dywany i chodniki i wiele innych. Zadbaj o czystość w domu już dziś.

CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend czyli od piątku do poniedziałku

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.