Wypożyczalnia sprzętu Karcher Katowice

Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Dziękujemy, że wybraliście Państwo ofertę naszej firmy i zapraszamy do  rezerwacji sprzętu oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie jakichkolwiek pytań.

Działalność odkurzaczekatowice.pl to w zasadniczym stopniu:

Wypożyczalnia profesjonalnych odkurzaczy piorących oraz przemysłowych myjek ciśnieniowych – Oferujemy Państwu możliwość wynajmu w atrakcyjnych cenach odkurzaczy firmy Karcher.  Profesjonalny sprzęt może mieć zastosowanie w domu jak również warsztatach, biurach czy innych miejscach pracy. Wśród naszych klientów są teatry, kina, wypożyczalnie samochodowe jak również klienci, którzy chcą przeprowadzić generalne porządki w swoich domach. Wymycie tapicerek meblowych, generalne porządki po remoncie, upranie tapicerki samochodowej to tylko niektóre z zastosowań w których nasze odkurzacze „służą” pomocą. Gwarantujemy proste działanie urządzeń, niezawodność oraz efekt czystości po sprzątaniu.

Wypożyczalnia profesjonalnych myjek ciśnieniowych – Kolejnym z elementów dostępnych w naszej wypożyczalni są myjki firmy Karcher.  Myjki profesjonalne o doskonałych parametrach pracy gwarantują efekt czystości. Dzięki myjką ciśnieniowym mają Państwo możliwość wyczyszczenia tarasu, kostki brukowej czy elewacji budynku. Akcesoria do specjalistycznych zastosowań dostępne w naszej wypożyczalni zapewnią szybkie pozbycie się trawy między kostką brukową i pomogą w utrzymaniu efektu czystości na dłużej.

Pranie dywanów, wykładzin – Jeśli odkurzanie dywanów, pranie kanap czy innych elementów tekstylnych wolą Państwo powierzyć profesjonalistą to zapraszamy do naszego działu usług porządkowych. Nasi specjaliści od porządku umówią się z Państwem i szybko bez tracenia czasu pomogą w odświeżeniu  oraz wypraniu elementów tekstylnych w Państwa domu.

Zapraszamy

OdkurzaczeKatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.