Akcesoria Kärcher

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Elektro szczotka do odkurzaczy Puzzi
Elektro szczotka czyli głowica myjąca jest urządzeniem dodatkowym do ekstrakcji opryskowej przy użyciu odkurzacza Puzzi 10/2 Adv. Używana do prania dywanów i wykładzin dywanowych, pomaga usuwać uporczywe zabrudzenia poprzez rozczesanie runa. Dzięki czemu nadaje mu świeży wygląd.  Zwiększa wydajność urządzeń Puzzi o ok. 30 do 50% i przyśpiesza proces czyszczenia.

 

CENA: 35 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę

CENA: 50 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

Dmuchawa-osuszacz AB 84
Urządzenie służy do osuszania zarówno wykładzin po czyszczeniu ekstrakcyjnym jak i do osuszania zalanych pomieszczeń. Ergonomiczny uchwyt, dwa kółka, sprawiają, że użytkowanie jak i transport są bardzo łatwe.
Duża wydajność (3 stopnie) znacznie przyspiesza proces suszenie, zwłaszcza w pomieszczeniach o złej wentylacji.

CENA: 35 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę   

CENA: 50 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

Przystawka do mycia powierzchni płaskich do myjki ciśnieniowej – Dzięki zastosowaniu przystawki mycie myjką ciśnieniową nie niesie ze sobą rozpryskiwania wody. Myjak pomaga przy myciu powierzchni takich jak tarasy, podjazd itp. bez zbędnego wysiłku i rozpryskiwania wody.

CENA: 19 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę   

CENA: 39 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń