Chorzów i czyszczenie dywanów

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Chorzów i czyszczenie dywanów

Pranie dywanów

Końcowym przystankiem w naszej wtorkowej pracy okazał się być Chorzów, w którym czekało na nas zadanie polegające na czyszczeniu dywanów. Zadanie to wbrew pozorom okazało się bardzo trudne, zarówno pod względem poziomu trudności, jak i pod względem logistycznym.

Pomimo tego że doskonale znamy topografię miasta, mieliśmy poważny problem z dotarciem pod wskazany adres, pod którym znajdowało się mieszkanie klientów. W momencie krążenia po lekko zakorkowanym centrum skorzystaliśmy z możliwości wstąpić do sklepu i zaopatrzyć się w napoje. Po 20- minutach bezowocnego poszukiwania zdecydowaliśmy się ostatecznie do wykonania telefonu do naszych zleceniodawców. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ szybko klientka bardzo sprawnie poinstruowana nas, jak dojechać na miejsce. Dodatkowo szybko wytłumaczyła nam, jak wjechać na podwórko w taki sposób, by uniknąć konieczności płacenia za postój w ramach parkingu płatnego. Wjazd prowadził przez wąską bramę, co było nieco stresującym doświadczeniem, jednak wysokie umiejętności naszego kierowcy pozwoliły nam wyjść cało z opresji- żadnych zarysowań nie było. Na samym miejscu czekały na nas dywany o różnym stopniu zabrudzenia. Pozwoliło nam to na szybkie podzielenie pomiędzy siebie wszystkie obowiązki.

Do prania dywanów przystąpiliśmy do odkurzania każdego z nich. Potem doszło do pokrycia dywanów specjalnym środkiem przeznaczonym o rozpuszczania brudu. On niezwykle dokładnie usunął brud, energicznie wtarliśmy środek we włókna. Następnym działaniem było płukanie dywanów. Najtrudniejszym zadaniem okazał się dla nas chodnik znajdujący się w przedpokoju. Z uwagi na jego lokalizację, był najczęściej eksploatowany. Stopień zabrudzenia okazał się więc w tych miejscach najbardziej zabrudzone przez obecność dużej ilości plam. Mimo to nasz upór okazał się większy od wytrwałości plam. Przełożyło się to na zadowolenie naszych klientów z wykonanej przez nas pracy. Pranie dywanów nie po raz pierwszy zostało przeprowadzone przez nas perfekcyjnie. Dzięki temu bezproblemowemu zleceniu Chorzów stał się miastem, które budziło u nas jedynie pozytywne skojarzenia. W pamięć zapadnie nam gościnność naszych zleceniodawców, którzy podczas wykonywania naszych obowiązków zawodowych poczęstowali nas wyśmienitą kawą. Wymieniliśmy z nimi ciekawe poglądy na temat odkurzaczy. Praca dzięki temu upłynęła nam w znakomitej atmosferze, czas minął przy tym błyskawicznie. Czyszczenie dywanów dało doskonałe efekty. Zleceniodawcy byli na tyle zadowoleni, że stwierdzili, że ponownie skorzystają z naszych usług za jakiś czas. Tym razem przyjdzie nam zmierzyć się z czyszczeniem tapicerki meblowej. Nie możemy się już doczekać na kolejne odwiedziny Chorzowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń