Czy można myć kostkę brukową pod ciśnieniem?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Czy można myć kostkę brukową pod ciśnieniem?

Kostka brukowa jest popularnym wyborem dla właścicieli domów, ponieważ zapewnia niezwykle atrakcyjne i długotrwałe wykończenie. W przypadku kostki brukowej istnieje szeroka gama opcji do wyboru w zależności od estetyki domu. Dzięki różnorodności kolorów, wzorów, faktur i materiałów do wyboru, możesz naprawdę stworzyć wyjątkowy podjazd, który będzie pasował do Twojego domu. Po zamontowaniu podjazdu do kostki brukowej możesz spodziewać się nawet pięciu lat gwarancji. Należy go jednak regularnie czyścić, aby jak najdłużej wyglądał w doskonałym stanie.

Czyszczenie kostki brukowej Katowice.


Jedno z pytań, które regularnie otrzymujemy w firmie mycie kostki brukowej Katowice, brzmi: „Czy można myć kostkę brukową pod ciśnieniem?”
Krótka odpowiedź brzmi: tak, możesz. Ale są pewne warunki. Mycie ciśnieniowe to dobry sposób na utrzymanie kostki brukowej w doskonałym stanie, ale jeśli zrobisz to nieprawidłowo lub zbyt często, możesz uszkodzić nawierzchnię i zrujnować podjazd. Wysokie ciśnienie może uszkodzić powierzchnię podłoża kostki brukowej, a także materiał łączący, co może spowodować pękanie lub poluzowanie kostki.

Wskazówki dotyczące używania myjki ciśnieniowej do układania kostki brukowej
• Przed rozpoczęciem korzystania z myjki wysokociśnieniowej dobrze jest zmieść wszelkie luźne zanieczyszczenia i brud z podjazdu.
• Upewnij się, że myjka ciśnieniowa jest ustawiona na niskim poziomie i trzymaj ją pod kątem 30 stopni, aby siła strumienia wody nie uszkodziła kostki brukowej.
• Staraj się nie pozostawać zbyt długo na poszczególnych blokach; wykonaj bardziej zamaszysty ruch, aby woda nie była skoncentrowana w jednym miejscu. Nadal powinieneś być w stanie usunąć brud. Nie ma potrzeby używania żadnych środków chemicznych, wystarczy woda.
• Podobnie, spróbuj wyregulować dyszę do wachlarza wody, a nie spiczastego strumienia, aby zminimalizować uszkodzenia.
• Myjki ciśnieniowe należy używać tylko sporadycznie. Zbyt częste używanie spowoduje uszkodzenie podjazdu.
Regularne czyszczenie podstawowe
Powinieneś regularnie czyścić podjazd do kostki brukowej wodą z mydłem i sztywną szczotką do szorowania z grubym włosiem, uważając, aby nie rozdzielić żadnego materiału łączącego ani bloków. Regularne czyszczenie podjazdu w ten podstawowy sposób pozwala zmniejszyć potrzebę mycia ciśnieniowego podjazdu. Aby uzyskać porady lub wskazówki dotyczące układania kostki, skontaktuj się z nami – specjalistą od układania kostki brukowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń