Czyszczenie kanapy ze skóry w Krakowie

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Czyszczenie kanapy ze skóry w Krakowie

Czyszczenie kanap ze skóry

Kraków wprawdzie kojarzy się nam przede wszystkim z ciekawymi zabytkami i przytulnymi restauracjami, ale to też miejsce, gdzie zawsze łatwo znaleźć zajęcie dla siebie. Nie inaczej było i u nas, gdy telefon od klienta sprawił, że wyruszyłyśmy do dawnej stolicy Polski, aby zająć się przywracaniem mebli do świetnego stanu – w końcu to nasza specjalizacja. Sama trasa nie zapowiadała niczego szczególnie przyjemnego. Zimowa aura nie sprzyjała koncentracji, a śliskie drogi i typowe dla Krakowa zatłoczenie na drogach sprawiały, że podróż strasznie się dłużyła. Na szczęście jednak sama realizacja zlecenia przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a całość poszła na tyle płynnie, że nawet nie czułyśmy upływu czasu.

Nasz klient – głowa rodziny z uroczą pociechą – chciał, abyśmy spróbowały zająć się dwoma skórzanymi kanapami. Nie było to dla nas nic nowego, więc szybko zabrałyśmy się do wykonywania swojej pracy. Przebarwienia na kanapie w żadnym wypadku nas nie zaskoczyły, bo miałyśmy już do czynienia z problemami tego typu. Nie musiałyśmy nawet rozmawiać na temat tego, co będzie potrzebne, aby dokładnie wyczyścić konkretny mebel – po prostu wyciągnęłyśmy odpowiednie ku temu środki i skinieniem głowy uzgodniłyśmy podział obowiązków między siebie.

Największą skazą na całkiem ładnych kanapach okazały się plamy wynikające z siadania na nich w dżinsach. Być może zabrzmi to nieco dziwnie, ale ten materiał potrafi wyrządzić pewne straty na skórzanym obiciu czy miejscu do siedzenia. Dlaczego? Barwnik z dżinsów to na tyle specyficzna substancja, że lubi osadzać się na materiałach – oczywiście po paru czy parunastu godzinach spędzonych na kanapie nic złego się nie stanie, ale po paroletnim używaniu i dżinsów, i kanapy meble zaczęły wyglądać nieco inaczej niż przy zakupie. Dla nas nie było to jednak nic nadzwyczajnego – po prostu z uśmiechem zaczęłyśmy wyciągać ślady przebarwień i je wyrzucać do specjalnie do tego przygotowanego pojemnika. To nic strasznego, jeżeli posiada się do tego właściwą wiedzę i umiejętności, a my je posiadamy.

Nasza szybkość oraz dokładność wywarły na kliencie bardzo pozytywne wrażenie. Mocno nas to ucieszyło, bo najlepszym wynagrodzeniem zawsze pozostaje czyjaś wdzięczność oraz satysfakcja. Zawsze staramy się pracować w taki sposób, aby wzbudzić u osoby zamawiającej naszą pomoc jak najcieplejsze uczucia, bo wiemy, że przekłada się to dobrze na samopoczucie po zakończeniu nawet najtrudniejszego dnia – a to konieczne, jeżeli chce się z równie dużymi zapasami sił jutro czy pojutrze zabierać za kolejne zlecenie.

Ostatecznie Kraków kojarzy nam się już nie tylko z sympatycznym miejscem na wypoczynek, nieprzejezdnymi drogami czy zimą, ale też przede wszystkim z miejscem, gdzie łatwo o dobrą pracę i komunikatywnych klientów. Na pewno chętnie tutaj wrócimy niejeden raz, ale jesteśmy też otwarte na inne miasta – nie zamykamy się na klientów. W końcu gdzie indziej ludzie również chcą, aby ich meble świetnie wyglądały nawet po wielu latach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń