Czyszczenie kostki brukowej Katowice

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Czyszczenie kostki brukowej Katowice

Profesjonalna firma najpierw myje pod ciśnieniem kostkę brukową, a następnie stosuje środek chwastobójczy, aby zapobiec przyszłemu rozwojowi mchu i chwastów. Następnie, po odczekaniu 48-72 godzin do wyschnięcia, wszelkie szczeliny między blokami zostaną wypełnione piaskiem . Zazwyczaj za tę pracę zapłacisz od 2-10 zł/m2 na średniej wielkości podjeździe.


Oczyszczenie podjazdu myjką mechaniczną zajmie zaledwie kilka godzin, a następnie pół godziny na naniesienie chemicznego. Następnie podjazd należy pozostawić do wyschnięcia na kilka dni, zanim wysuszony piasek zostanie użyty do wypełnienia szczelin między cegłami i zapobieżenia przesuwaniu się bloków, co zajmuje około godziny i obejmuje zamiatanie nadmiaru piasku z powierzchni i użycie dmuchawa do liści, aby powierzchnia była całkowicie wolna od piasku i pyłu. Nakładanie samego szczeliwa zajmie wtedy około dwóch godzin na przeciętnym podjeździe.


Zaleca się ponowne uszczelnianie większości rodzajów chodników co dwa lata, ale niektórzy robią to co roku podczas czyszczenia podjazdów, aby wyglądały jak najlepiej!
Jeśli na podjeździe są plamy oleju, mogą one przejawiać się przez uszczelniacz, jeśli olej wniknął głęboko w powierzchnię. W przypadku plam ze świeżego oleju zdecydowanie zaleca się nałożenie środka odtłuszczającego i próbę usunięcia plam, można to również wypróbować w przypadku starszych plam przed uszczelnieniem podjazdu. Firmy zajmujące się uszczelnianiem podjazdów zazwyczaj oferują usługi miejscowego czyszczenia plam olejowych, ale za dodatkową opłatą.
W miesiącach letnich trzymaj pojazdy z dala od podjazdu przez 48 godzin, wiosną i jesienią zezwalaj na 72 godziny lub dłużej, w zależności od temperatury. Uszczelniacz podjazdowy wysycha od powierzchni w dół, więc może wydawać się suchy na powierzchni, ale nadal może być mokry pod spodem. Po podjeździe można chodzić, gdy tylko powierzchnia stanie się sucha w dotyku, co zwykle następuje po kilku godzinach w cieplejsze dni.


Zwykle po uszczelnieniu znacznie łatwiej jest usunąć złe plamy za pomocą zwykłej ogrodowej myjki ciśnieniowej, nawet plamy olejowe nie powinny wnikać w powierzchnię i można je łatwo usunąć za pomocą odtłuszczacza.


Zwalczanie wzrostu chwastów powinno odbywać się poprzez odpowiednio dopasowany środek. Jednak na nawierzchni brukowej chwasty mogą rosnąć w spoinach powierzchniowych, gdy osadzają się w nich unoszące się w powietrzu nasiona. Można to znacznie zmniejszyć poprzez regularne uszczelnianie powierzchni i stosowanie środka chwastobójczego dwa razy w roku.
Profesjonalni instalatorzy używają folii ochronnej podczas opryskiwania w pobliżu ogrodu, aby zapobiec nadmiernemu opryskaniu w ogrodzie. Będą również bardziej uważać na oczka wodne. Jednak w początkowym okresie suszenia należy trzymać dzieci i zwierzęta z dala od instalacji przez co najmniej 4-6 godzin. Po wyschnięciu powierzchnia jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i zwierząt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń