Dlaczego serwis karcher “nie chce naprawiać” odkurzaczy przemysłowych do odkurzania pyłu, kurzu itp?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Dlaczego serwis karcher “nie chce naprawiać” odkurzaczy przemysłowych do odkurzania pyłu, kurzu itp?

Odkurzanie w czasie szlifowania, sprzątania po pracach budowlanych czy innych pracach remontowych wymaga zastosowania odpowiedniego odkurzacza przemysłowego. Odkurzacze z trzepakiem filtra np. NT 35/1 Tact firmy Karcher czy S47 Flex stały się powszechnym narzędziem pracy dla profesjonalistów.

Jednak są to również urządzenia bardzo nieprzyjemne w serwisie. Duża ilość pyłu, która powstaje w czasie rozkręcania takiego urządzenia, duża ilość przewodów oraz ich ciasne ułożenie sprawia bardzo dużo problemów niewprawionym serwisantom.

Odkurzacze przemysłowe stanowią bardzo nieprzyjemny temat w naprawie dlatego czasem można usłyszeć w autoryzowanym serwisie, że się tym już nie zajmują albo nie mają części itp.

My przeciwnie, z przyjemnością zajmiemy się naprawą każdego odkurzacza. Od WD do NT 65/2.

Zapraszamy do profesjonalnego serwisu Karcher odkurzaczy przemysłowych w Katowicach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń