Długoterminowy wynajem na okres nawet 24 miesięcy

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Długoterminowy wynajem na okres nawet 24 miesięcy

Prowadzenie działalności gospodarczej w przeważającej części wypadków oznacza konieczność posiadania pojazdów, które będą niezbędne do wykonywania swoich obowiązków. Jest to szczególnie ważne w momencie, gdy zajmujemy się działalnością usługową, która wymaga wizyt u klienta lub działania poza biurem. W większej części właścicieli firm kupno samochodu jest wydatkiem przekraczającym możliwości finansowe. Konieczne jest więc szukanie innych rozwiązań niebędących takich obciążeniem dla naszego budżetu. Długoterminowy wynajem na okres nawet 24 miesięcy korzystnie wpłynie na rozwój przedsiębiorstw mających niewielki kapitał i dbających o zachowanie płynności finansowej.

Długoterminowy wynajem aut w wypożyczalniach, które świadczą profesjonalne usługi nie jest żadnym niebezpieczeństwem. Firmy zajmujące się tego rodzaju działalnością dbają o przejrzystość swoich opcji. Dzięki temu klienci mają szczegółową wiedzę na temat najmowanych samochodów, poprzez zawarcie umowy zyskują również pewność, że wypożyczalnia zagwarantuje im ograniczenie i zoptymalizowanie kosztów związanych z użytkowaniem pojazdów. Cena wynajmu zawsze będzie stała, zadba o to niezmienna stopa procentowa obowiązująca przez cały okres wyjazdu. Ważną zaletą jest również to, że długoterminowy wynajem gwarantuje oszczędność czasu związaną z tym, że wszystkie niezbędne formalności oraz sprawy organizacyjne zaliczane są do obowiązków załatwianych przez wypożyczalnię.

Wynajem długoterminowy w rozumieniu polskiego prawa jest zawierany poprzez umowę leasingu operacyjnego. Zarządzanie flotą pojazdów ma miejsce za pośrednictwem umowy serwisowej. Decydując się na wypożyczenie samochodu można czuć się komfortowo, ponieważ w tym przypadku nie ma mowy o ponoszeniu jakiegokolwiek ryzyka związanego z wartością końcową pojazdów. Jest ono po stronie wypożyczalni. Umowa w zależności od oferty wypożyczalni może być podpisywana na różne okresy czasowe. Często także w umowie uzgadnia się limit kilometrów. Zakończenie umowy oznacza powrót pojazdu do wypożyczalni. Ona zajmuje się także jego ewentualną sprzedażą.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń