Etapy prania wykładzin i dywanów

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Etapy prania wykładzin i dywanów

Pranie dywanów oraz wykładzin składa się z kilku podstawowych kroków, które połączone z wiedzą oraz jakością oryginalnej chemii Karcher sprawią, że efekty będą doskonałe.

Czyszczenie dywanów w biurach powinno przede wszystkim być wykonywane regularnie dzięki temu efekty osiągane przez piorących będą najwyższej jakości i będzie można bardzo szybko usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Etapem od którego zaczyna się proces prania jest odkurzanie odkurzaczem powietrzny. Dzięki temu wykładzina będzie pozbawiona wszelkiego rodzaju zabrudzeń suchych, które mogą wpłynąć na efekty prania. Do odkurzania używamy odkurzaczy kolumnowych Karcher CV lub odkurzaczy przemysłowych Karcher NT.

Kolejny etap to usuwanie plam czyli odplamianie przy wykorzystaniu specjalnej chemii, która szybko i skutecznie usuwa najbardziej uporczywe i stare plamy. Chemia stosowana przez nas pozwoli na usunięcie plam z tuszu, moczu, odchody i inne nawet najbardziej nieusuwalne plamy.

Pranie właściwe to jednoczesne nanoszenie oraz zasysanie chemii przygotowanej z proszku Karcher RM 760 tak aby szybko rozpuszczony brud od razu był zasysany przez odkurzacz ekstrakcyjny. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie przez nas odkurzaczy Karcher Puzzi 200 z turbo szczotkami co gwarantuje jeszcze lepszą penetrację włosia oraz dokładne  jego odplamienie.

Po praniu następuje proces suszenia czyli zasysania odkurzaczem Karcher Puzzi 10/1 całego brudu rozpuszczonego. Dzięki temu otrzymujemy efekt suchej powierzchni oraz cała wilgoć odsysana jest z powierzchni dywanu lub wykładziny.

Ostatnim etapem jest suszenie nagrzewnicami powietrznymi, które w znacznym stopniu przyśpieszają proces suszenia tak aby wykładzina była sucha już nawet po godzinie od rozpoczęcia prania. Do suszenia używamy najwyższej jakości dmucham o niskim zużyciu energii elektrycznej dzięki temu efekty prania są widoczne od razu po zakończeniu procesu suszenia!

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług czyszczenia wykładzin biurowych na terenie całego Śląska. Obsługujemy takie miasta jak Katowice, Sosnowiec, Tychy, Mikołów i jesteśmy do dyspozycji 24h.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń