Ile kosztuje pranie wypoczynków?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Ile kosztuje pranie wypoczynków?

Ile kosztuje pranie wypoczynków a ile wypranie krzesła? Jak tanio wyprać dywan i jak sprawić aby cały dom nabrał świeżości? Na te oraz inne pytanie pomożemy odpowiedzieć w kolejnym artykule z cyklu jak tanio wyprać dywan, wykładzinę…

Proces prania dywanów, wypoczynków foteli lub innych mebli tapicerowanych możemy przeprowadzić na kilka sposobów. Jednym z nich jest zamówienie specjalisty, który wypierze wybrane przez nas elementy lub możemy wynająć odkurzacz piorący Karcher Puzzi i samodzielnie wyprać dywany, wykładziny i wszystkie meble.

Ale jak prać aby doprowadzić do uzyskania efektu całkowitej czystości? Proces prania to przede wszystkim powinniśmy zacząć od dokładnego odkurzenia czyszczonej powierzchni w celu pozbycia się suchych zanieczyszczeń. Kolejny etap to dokładna inspekcja pod katem plam i wszelkiego rodzaju silnych zabrudzeń. Po ich zlokalizowaniu należy użyć odplamiacza aby je usunąć. Kolejny etap to nałożenie środka czyszczącego takiego jak Karcher RM 760 lub Karcher Carpet Pro, które dzięki swojej formule pozwolą na usunięcie wszelkiego rodzaju drobnoustrojów oraz jednocześnie usunie wszelkiego rodzaju zabrudzenie przywracając perfekcyjny wygląd. Kolejny etap to “zebranie” rozpuszczonego brudu przy wykorzystaniu odkurzacza ekstrakcyjnego. Polega ono na odkurzeniu kilkukrotnym wszelkiego rodzaju wilgoci czyli wody połączonej z brudem. Ostatnim bardzo ważnym lecz często pomijanym etapem jest płukanie. Dzięki naniesieniu wody oraz jednoczesnym jej “wsysaniu” jesteśmy w stanie zebrać wszystkie pozostałości oraz wypłukać dywan czy inną powierzchnię tekstylną po czym należy wyłączyć natrysk i kilkukrotnie przeprowadzić samo zasysanie wody.

Ale ile to tak naprawdę kosztuje?

  1. Wynajem odkurzacza to koszt ok. 60 zł / 24h w takim czasie każdy będzie w stanie wyczyścić wszystkie elementy tapicerowane w domu
  2. Zamówienie specjalisty, który przyjedzie i wyczyści w zależności od wielkości elementu
    • Dywan 4 x 5 m ok 120-150 zł
    • Kanapa 100 – 200 zł
    • Narożnik 150 – 300 zł
    • Krzesło tapicerowane 5-10 zł

Jak widać powyżej specjalista, który wyczyści nasz dom kosztuje znacznie więcej od wynajmu odkurzacza w wypożyczalni oraz samodzielnym przeprowadzeniu: prania dywanów, prania tapicerek, narożników oraz innych elementów. Zapraszamy!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń