Ile kosztuje wynajem samochodu na Śląsku?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Ile kosztuje wynajem samochodu na Śląsku?

Katowice, Chorzów, Tychy, Rybnik, Bielsko Biała to tylko niektóre z miast, które ostatnimi laty przeżywają dynamiczny rozwój. To wszystko dzięki m.in. rozwoju lotniska w Katowicach Pyrzowicach ale również dzięki rozwojowi infrastruktury drogowej, która daje coraz większe możliwości mobilności oraz rozwoju zawodowego każdego mieszkańca Śląska.

Dojazd autem staje się powoli standardem, jaki pomaga młodym, ambitnym ludziom na stały rozwój bez ograniczeń ze względu na miejsce zamieszkania.

Ale co w sytuacji gdy nie mamy auta albo samochód uległ awarii a codzienne funkcjonowanie lub jednorazowy wyjazd może znaczyć bardzo wiele dla rozwoju zawodowego lub dla radości wakacyjnego wyjazdu itp…

Rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z usług coraz większej liczby wypożyczalni samochodów, których na samym śląsku jest już ponad 60! W tym oczywiście jest 10 ogólnopolskich oraz międzynarodowych graczy, których ceny niejednokrotnie w żaden sposób nie pozostają w rozsądnej relacji do polskich realiów… ale na szczęście pozostałe 50 wypożyczalni to lokalne wypożyczalnie samochodów świadczące taki sam poziom usług przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Ile zatem kosztuje wynajem samochodu? Klasa A czyli najmniejsze auto miejskie w serwisie RentCar.pl agregującym oferty wynajmu aut z lokalnych wypożyczalni to koszt na poziomie 500 zł brutto za tydzień! W tej cenie klienci otrzymują samochód nowy (maksymalnie do 3 lat) w doskonałym stanie technicznym z pełnym pakietem assistance oraz ubezpieczenia.

Auta na wakacje takie jak np. Skoda Octavia Kombi czy Volkswagen Passat to wydatek rzędu 700-100 zł za tydzień wyanjmu. Zatem oferta dla tych, którzy nie posiadają własnych samochodów a auta używają sporadycznie lub posiadają małe auto miejskie lub samochód służbowy, którego ze względów podatkowych nie mogą wykorzystywać do prywatnych podróży wynajem wydaje się doskonałą alternatywą!

Wypożyczalnia samochodów Katowice – RentCar.pl Zaprasza do sprawdzenia najnowszych promocji już dziś.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń