Jak bezpiecznie myć, czyścić, piaskować z myjką o ultra dużym ciśnieniu 500 BAR?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Jak bezpiecznie myć, czyścić, piaskować z myjką o ultra dużym ciśnieniu 500 BAR?

Praca z myjką 500Bar wymaga od osoby dużego doświadczenia oraz odpowiedniego przeszkolenia. Uderzenie strumienia o mocy 500 BAR może z łatwością przeciąć skórę, buty, materiał i uszkodzić inne czyszczone powierzchnie.

Pracę z myjką o takiej mocy powinna prowadzić tylko osoba która rozumie siłę odrzutu i jest odpowiednio przeszkolona jak się zachować w sytuacji krytycznej.

Po pierwsze jednak obowiązkowe są:

  • odpowiednie ubranie, wodoodporne, długi spodnie, bluza z grubej odpornej gumy
  • maska ochronna z nausznikami i ochroną oczu
  • rękawice ochronne
  • gumowce

Jak zacząć pracę bezpiecznie?

Przede wszystkim od osób pracujących z takim ciśnieniem wymaga się wcześniejszego doświadczenia z pracą myjką 200-300 BAR co pozwala na bezpieczne wykonanie pracy czyszczenie.

Jeśli wcześniej nie było możliwości pracy z tak silną myjką warto rozpocząć pracę na myjce 500 Bar od 200 BAR i stopniowo zwiększać ciśnienie. To pozwoli na powolne przyzwyczajenie się do odrzutu jaki powoduje myjka pracując z pełną mocą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń