Jak czyścić banery winylowe, z gumy, materiału czy innego rodzaju materiału?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Jak czyścić banery winylowe, z gumy, materiału czy innego rodzaju materiału?

Jeśli chcesz, aby kaseton, baner winylowy, z gumy, poliestru czy materiału był wyświetlany przez długi czas, ważne jest, aby zrozumieć, jak go wyczyścić, aby był piękny. Nasze popularne banery winylowe w banerach za pół ceny mogą zwrócić uwagę na Twoją firmę i sprawić, że klienci – i przychody – napływają. Ostatecznie utrzymanie banera w czystości daje najlepsze możliwe pierwsze wrażenie. Winyl jest wykonany z tworzywa sztucznego znanego jako PVC (polichlorek winylu). Jest trwały i odporny na wilgoć i wilgoć. Chociaż czyszczenie winylu jest łatwe, ważne jest, aby używać odpowiednich produktów, aby skutecznie chronić swój wydruk.

Jak czyścić kaseton winylowy?

Do czyszczenia kasetonu reklamowego zalecamy użycie łagodnej mieszanki wody z mydłem i nieściernej szmatki. Należy postępować delikatnie i nie szorować banera, ponieważ może to spowodować uszkodzenie atramentu. Upewnij się również, że baner jest dokładnie wypłukany wodą i upewnij się, że jest całkowicie suchy przed przechowywaniem. Unikaj składania go, ponieważ może to spowodować uszkodzenie wydruku. Przechowuj swój niestandardowy baner winylowy w pojemniku oraz w suchym i chłodnym miejscu z dala od słońca.

Czego NIE używać podczas czyszczenia banera:

Nigdy nie używaj detergentów ani innych agresywnych roztworów, ponieważ mogą one łatwo zniszczyć kolorowy wydruk. Unikaj gąbek czyszczących i / lub jakichkolwiek materiałów ściernych. Nie używaj żadnych rozpuszczalników podczas czyszczenia niestandardowego banera winylowego. Pełnokolorowy baner przetrzyj wilgotną i miękką ściereczką, np. Ściereczką z mikrofibry, zwracając uwagę, aby podczas czyszczenia nie używać ściereczek ani ręczników papierowych. Nie szoruj banera, bo może to również uszkodzić wydruk.

Przechowywanie banera:

Najczęstszym sposobem przechowywania banera jest zachowanie opakowania, w którym został wysłany. Jeśli baner został dostarczony z papierem ochronnym, zachowaj go i umieść na zadrukowanej stronie banera przed zwinięciem. Jeśli nie masz oryginalnego opakowania, spróbuj przechowywać baner tak, aby tusz nie dotykał innych części tuszu, aby tusz nie ścierał się ani nie przyklejał do siebie. Jest to szczególnie prawdziwe w cieplejsze dni (80 stopni Fahrenheita lub więcej).

Inne pytania dotyczące czyszczenia, naprawy kasetonów reklamowych? – Skontaktuj się z nami!

Tutaj, w kasetonach za pół ceny, jesteśmy zobowiązani do dostarczania naszym klientom kompleksowych usług banerowych o wysokiej jakości, kiedy tylko jest to możliwe. Ponieważ uwielbiamy kasetony reklamowe, chcemy mieć pewność, że każdy może dbać o swoje banery tak samo jak my. Niezależnie od tego, czy chcesz posprzątać stary baner, czy zamówić nowy, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś! – https://www.myciekasetonowreklamowych.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń