Jak przebiega pranie dywanów i wykładzin

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Jak przebiega pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów szamponowanie

Pranie dywanów i wykładzin jest procesem złożonym z kilku głównych etapów. Kiedy zostaną dodatkowo złączone z profesjonalizmem ze strony firmy oferującej pranie dywanów i wysokiej jakości sprzętem marki Karcher, wyniki pracy mogą być naprawdę rewelacyjne.

Jeśli posiadasz dywany w pomieszczeniach biurowych pamiętaj, iż regularne czyszczenie jest bardzo istotne dla osiągnięcia lepszych efektów. Przede wszystkim zabrudzenia usuwane będą na bieżąco, a to dodatkowo wpłynie na lepszy stan Twojego dywanu.

Rozpoczęcie prania dywanów zawsze stanowi odkurzanie z wykorzystaniem odkurzacza powietrznego. Odkurzanie zawsze zapewnia usunięcie z wykładziny i dywanów wszelkie cząsteczki suchego brudu, co oczywiście ma wpływ na samo pranie. Firmy, które zajmują się praniem dywanów na zlecenie, wykorzystują do odkurzania odkurzacze kolumnowe Karcher CV bądź przemysłowe Karcher NT.

Eliminowanie plam należy do kolejnego etapu czyszczenia dywanów. Odplamianie w profesjonalnych firmach przeprowadzane jest z wykorzystaniem oryginalnej chemii, dzięki czemu szybko i skutecznie usuwa się zaschnięte i wyraźne plamy. Wykorzystanie środków piorących wiodącego producenta Karcher pozwala na usunięcie m.in. plam z tuszu, moczu, odchodów oraz wszelkich pozostałych zabrudzeń, nawet tych, które ciężko usunąć domowymi metodami.

Właściwy etap prania stanowi nanoszenie wraz z równoczesnym zasysaniem preparatu piorącego Karcher RM 760. W tym etapie możliwe jest szybkie zasysanie rozpuszczonego brudu i jednoczesne zasysanie go przez odkurzacz ekstrakcyjny. Profesjonalne firmy oferujące pranie dywanów, wykorzystują w pracy rewelacyjne odkurzacze Karcher Puzzi 200 wyposażone dodatkowo w turbo szczotki, co zapewnia wydajniejszą penetrację włosia wraz z jego dokładnym odplamieniem.

W przedostatnim etapie wykorzystuje się proces suszenia przez odkurzacz Karcher Puzzi 10/1, który usuwa pozostałość rozdrobnionego brudu oraz wilgoci. To pozwala na otrzymanie efektu suchej powierzchni dywanu.

Jako ostatni przeprowadzany jest proces suszenia przez nagrzewnice powietrzne, co umożliwia znaczne przyśpieszanie procesu suszenia, by wykładzina stanowiła suchą powierzchnię.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń