Jak usunąć plamy z materaca?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Jak usunąć plamy z materaca?

W każdym chyba domu plamy pojawiające się na materacach spowodowane potem lub w przypadku materacy małych dzieci moczem to duży problem.

I tak jak same plamy nie niosą ze sobą niczego poza brzydkim kolorem o ile dużo bardziej niebezpieczne są wszelkiego rodzaju bakterie oraz drobnoustroje, które rozwijają się właśnie w tych plamach.

Zatem jak prać materac aby pozbyć się bakterii oraz wszelkiego rodzaju szkodliwych drobnoustrojów? W przypadku materacy ze ściąganym pokrowcem można skorzystać z pralki ale tylko takiej, która go pomieści. Możemy zapomnieć o wypraniu go w domowej pralce (5-6kg). Pralnie chemiczne posiadają pralki nawet do 20 kg w których można wyprać takiej wielkości gabaryt ale jest to usługa, która kosztuje nawet 200 zł.

Rozwiązanie łatwe, tanie oraz przyjemne to skorzystanie z możliwości jakie dają odkurzacze piorące firm takich jak Karcher. Chemia stosowana do prania dywanów oraz wykładzin doskonale sprawdza się jako środek bakteriobójczy oraz środek do usuwania plam.

Pranie materaca najlepiej rozpocząć od jego dokładnego odkurzenia oraz ułożenia go w pozycji poziomej. Następnie powoli przesuwając dyszę odkurzacza należy podawać chemię i jednocześnie zasysać rozpuszczony brud. Działanie proszku Karcher RM 760 lu innej chemii piorącej spowoduje błyskawiczne rozpuszczenie plam oraz ich odessanie do zbiornika. Dzięki takiemu działaniu odkażamy, czyścimy oraz pozostawiamy jedynie wilgotną powierzchnię.

Po skończeniu prania chemią należy jeszcze przeprowadzić proces płukania czyli przy pomocy samej tylko wody wyprać cały materac w analogiczny sposób. Pozwoli to na wypłukanie resztek chemii oraz pozostałości rozpuszczonego brudu.

Ostatni etap prania materaca to odessanie wody bez podawania wody czy chemii. Zapewni to maksymalną suchość pranych powierzchni.

Proces prania jednego materaca nie powinien zająć więcej niż 30 minut a to sprawia, że odkurzacz wynajęty w naszej wypożyczalni może jeszcze zostać wykorzystany do takich rzeczy jak:

  • Pranie tapicerek meblowych
  • Czyszczenie kanap, sof
  • Pranie dywanów oraz wykładzin.

Mając na uwadze cenę wynajmu oraz łatwość prania nasza wypożyczalnia promuje samodzielne pranie jako doskonałą alternatywę dla specjalistów zajmujących się praniem dywanów oraz wykładzin. Cena samodzielnego prania jest niejednokrotnie kilka razy mniejsza od usługi prania przez specjalistę i tu najważniejsze chemia oraz urządzenia jakie oferujemy to dokładnie takie same jakich używają specjaliści. Dlatego gwarantujemy doskonałe efekty prania! Przez samodzielne pranie każdy może cieszyć się czystym domem za rozsądne pieniądze.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń