Jak wybrać odpowiednią maszynę do szorowania podłóg?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Jak wybrać odpowiednią maszynę do szorowania podłóg?


Jak wybrać szorowarkę do mycia podłóg. Skończ z mopem! Oszczędź czas i uzyskaj czystsze podłogi dzięki szorowarce mechanicznej. Lepkie napoje gazowane i tłuste krople stwarzają zagrożenie dla pracowników i robią złe wrażenie na klientach. W czystym środowisku wszystko działa lepiej, ale może być trudne do utrzymania.

Nawet korytarze o małym natężeniu ruchu gromadzą zaskakującą ilość brudu, którego nie można usunąć mopem; pokoje socjalne i hole są często dwukrotnie gorsze. Utrzymywanie podłóg za pomocą mopa i chemii jest czasochłonne i po prostu nie pozwala na uzyskanie tak czystych podłóg jak szorowarka do podłóg.

Płuczki elektryczne stają się coraz bardziej popularne, aby zapewnić czyste i bezpieczne środowisko w takich miejscach jak:

  • Szkoły
  • Centra handlowe
  • Szpitale
  • Piekarnie lub inne obszary przygotowywania posiłków
  • Siłownie
  • Zakłady produkcyjne
  • Budynki biurowe

Szorowarka mechaniczna jest szybsza niż mycie i pozostawia lśniące podłogi. Chociaż początkowa inwestycja to coś więcej niż mop i wiadro, wzrost wydajności i czystości jest znaczący i natychmiast zauważalny. Dowiedz się, jak uzyskać rabaty na zakup maszyny do czyszczenia podłóg przemysłowych.

Jak wybrać odpowiednią szorowarkę podłogową

Na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt maszyn do szorowania podłóg. Aby znaleźć najlepszą dla swojej firmy, weź pod uwagę następujące czynniki:

Rozmiar zbiornika – upewnij się, że skruber ma wystarczająco dużo miejsca, aby nie tracić czasu na opróżnianie i uzupełnianie zbiorników.

Rozmiar maszyny – prowadzona szorowarka jest wszechstronna i dobra do obszarów o ograniczonej przestrzeni. Pomyśl o tym jak o odkurzaczu lub kosiarce. Istnieją również duże, siedzące, przemysłowe modele o powierzchni postojowej podobnej do wózka widłowego.

Źródło zasilania – szorowarka na baterie zapewnia elastyczność (nie potrzebujesz gniazdka elektrycznego w pobliżu) i bezpieczeństwo (brak przedłużacza, o który ktoś mógłby się potknąć).

Jak głośna jest maszyna podczas pracy? Jest to ważne w przypadku sprzątania w ciągu dnia lub w miejscach takich jak szpitale, w których pacjenci mogą spać.

Intuicyjny panel sterowania – czy maszyna jest łatwa w obsłudze?

Regulacja ciśnienia i rozcieńczenia – czy możesz zwiększyć ciśnienie szorowania, aby zająć się trudnymi obszarami? Czy możesz zmniejszyć poziom rozcieńczenia z chemikaliów o pełnej mocy na samą wodę?

A jeśli chcesz przetestować maszynę to wynajmij sobie ją na 1 czy 2 dni i przetestuj w swoim obiekcie. Wypożyczalnia szorowarek do podłóg.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń