Jak wyprać meble tapicerowane takie jak krzesła, tapczany, sofy itp?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Jak wyprać meble tapicerowane takie jak krzesła, tapczany, sofy itp?

Rozlany sok, jedzenie na jasnym obiciu krzeseł w jadalni czy inne zabrudzenia na tapicerce mebli to sytuacja z którą musi się zmierzyć wielu z nas. Jak zatem sobie poradzić z usunięciem plam z elementów, których nie można wyprać w pralce?

Jest wiele różnych specyfików, które pozwalają na wywabienie plam ale co dalej z tymi rozpuszczonymi plamami? Jak je zebrać aby wszystko z powrotem nie wsiąknęło w tapicerkę?

Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług specjalisty od prania dywanów i czyszczenia mebli ale jest to kosztowny sposób na “upranie krzesła” my proponujemy dużo tańszy sposób, niosący znakomity efekt.

Wynajem odkurzacz piorącego już od 59 zł/dobę i samodzielnym pozbyciu się plam. Użytkowanie odkurzacz niczym nie różni się od zwykłego odkurzania z wyjątkiem kilku dodatkowych kroków o których każdy z najemców jest informowany w momencie wynajmu odkurzacza. Wypranie odkurzaczem krzesła to czas od 5 do 20 minut! Ale dzięki temu iż wynajem odbywa się w interwałach dobowych przez pozostały czas każdy może:

  1. uprać dywany,
  2. wyczyścić tapicerkę samochodową,
  3. wyprać rolety,
  4. wyprać kanapy, tapczany i inne tapicerowane meble.

Gdyby specjalista miałby zająć się takimi porządkami koszt zaczyna się od 100 do nawet 1000 zł! A w przypadku wynajmu oraz samodzielnego prania to koszt TYLKO 59 zł.

Czy to możliwe aby była tak duża różnica i efekty na takim samym poziomie? Ależ tak a wynika to z tego iż każdy z najemców otrzymuje w momencie wynajmu:

  • profesjonalny odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 – jakiego używają profesjonaliści,
  • oryginalną chemię do prania dywanów Karcher RM 760,
  • instruktarz specjalistów od prania dywanów,
  • w przypadku potrzeby usunięcia plam oferujemy również specjalistyczne odplamiacze najlepszych producentów chemii to usuwania plam.

Dlatego dla każdego, kto ceni sobie porządek i pragnie samodzielnie doprowadzić dom do stanu idealnej czystości wynajem odkurzacz piorącego to idealne rozwiązanie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń