Kolejna myjka na wynajem w wypożyczalni – Karcher HD 6/15 C

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Kolejna myjka na wynajem w wypożyczalni – Karcher HD 6/15 C

Nasza wypożyczalnia rozwija swój asortyment. Obecnie przybywa profesjonalnych urządzeń do czyszczenie kostki brukowej, mycia elewacji, czyszczenia samochodów, maszyn oraz wszystkich innych elementów gdzie woda pod wysokim ciśnieniem pomoże w usunięciu nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Dostępne w naszej wypożyczalni myjki ciśnieniowe serii HD to urządzenia do zastosowań amatorskich jak również do użytku profesjonalnego. Zasilanie 230V sprawia że są ultra uniwersalne a dzięki ciśnieniu roboczemu wody 150-170 Barów można osiągać najlepsze rezultaty. Myjki o wyższej mocy wymagają już zasilania 3-fazowego, które nie jest powszechnie dostępne przez co wymaga dużo bardziej specyficznych warunków.

Myjki serii HD to profesjonalizm oraz jakość.

GWARANCJA:

W przypadku wynajmu myjki w naszej wypożyczalni dostają Państwo nie tylko gwarancję działającego sprzętu oraz najwyższej jakości. Ważnym elementem jest również gwarancja zamiany lub naprawy na miejscu w razie jakiejkolwiek awarii sprzętu. Mimo iż staramy się aby każdy sprzęt był w pełni sprawny nie możemy przewidzieć niektórych problemów, które mogą wystąpić w trakcie pracy dlatego gwarantujemy dowóz innego sprzętu lub naprawę na miejscu w przeciągu 2h od momentu zgłoszenia awarii!

 

Wynajem myjek Karcher HD

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń