Kupić nową kanapę czy wyprać starą? Jakich efektów można się spodziewać po wypranej sofie, rogówce itp?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Kupić nową kanapę czy wyprać starą? Jakich efektów można się spodziewać po wypranej sofie, rogówce itp?

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi z zakresu prania oraz wynajmu sprzętu. Coraz częściej klienci wybierają samodzielnie prania czyli wynajem odkurzacza piorącego Karcher Puzzi w celu samodzielnego prania.

Jeśli otrzymujemy od nich zdjęcia to warto się niemi podzielić czyli pokazać jakie efekty może uzyskać amator z odpowiednim sprzętem oraz chemią do prania kanap, sof, dywanów itp.

Poniżej kanapa która była prana przez amatora jednym z odkurzaczy wynajętym w jednym z naszych punktów.

W tym wypadku kanapa została rozmontowana i ułożona na podłodze z kafelek co znacznie ułatwiło późniejsze zebranie wody. Tak w przypadku silnie zabrudzonych kanap polecamy zrobić to na tarasie, w kuchni czy łazience gdzie woda nie popsuje nam podłogi.

Rozebranie kanapy na poszczególne elementy nie zawsze jest konieczne ale w tym wypadku było to bardzo łatwe dlatego tak postąpił klient.

Dodam tylko że w czasie procesu czyszczenia tej kanapy, znacznych wymiarów wykonano płukanie 3 wiaderkami wody czyli 30l wody potrzebne było aby cały kurz, pył, brud mógł zostać poprawnie usunięty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń