Mycie myjką ciśnieniową FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Mycie myjką ciśnieniową FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.

JAKIEGO RODZAJU DETERGENTÓW MOGĘ UŻYWAĆ W MYJCE DO MYCIA CIŚNIENIA?

Wszystkie detergenty przeznaczone do myjek są przyjazne dla środowiska i można je stosować w dowolnej myjce ciśnieniowej z kompatybilną pompą. Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się, czego potrzebuje myjka ciśnieniowa do pracy z detergentami.

Dlaczego tak ważne jest częste, regularne czyszczenie – płukanie dysz w myjce?

Zatkana dysza spowoduje wzrost ciśnienia w pompie i może bardzo szybko ją zniszczyć.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ TRANSPORTOWAĆ MYJKĘ DO CIŚNIENIA?

Upewnij się, że zawór odcinający paliwo w myjce spalinowej jest w pozycji OFF, aby zapobiec rozlaniu się paliwa. Oprócz zaworu odcinającego paliwo upewnij się, że myjka ciśnieniowa jest bezpieczna i nie przechyla się wszędzie. Upewnij się, że inne rzeczy również nie spadają na myjkę ciśnieniową.

W JAKI SPOSÓB NAPRAWIĆ PUNKTURĘ W WĘŻU MYJKI CIŚNIENIOWEJ?

Wąż myjki ciśnieniowej obsługuje do 300 Bar. Jeśli wąż ma przebicie, powinieneś kupić nowy. Próba samodzielnej naprawy węża może spowodować poważne obrażenia lub śmierć przy następnym użyciu urządzenia. Jeśli wąż jest nadmiernie zużyty i odsłonięte są wewnętrzne plecionki z drutu, najlepiej wycofać go z eksploatacji.

JAK DALEKO OD POWIERZCHNI CZYSZCZĘ, CZY MOGĘ PRZYTRZYMAĆ DYSZ?

Jeśli czyścisz delikatniejszą powierzchnię, na przykład dom, będziesz chciał trzymać dyszę około 10-15 cm od powierzchni domu. Jeśli czyścisz bardziej ścierne, twarde materiały, musisz trzymać dyszę około 10 cali od czyszczonej powierzchni. Im dalej jesteś od powierzchni, tym mniejszy będzie na nią nacisk uderzeniowy.

DLACZEGO MYJKA MYJĄCA CIŚNIENIE NIE DOTYKA PEŁNEGO CIŚNIENIA?

Istnieje wiele możliwych wyjaśnień, dlaczego myjka ciśnieniowa nie osiąga pełnego ciśnienia. Twoje uszczelnienia mogą się zużyć, powodując mniejszą wydajność pompy i mniej uszczelnienia wokół jej otworów. Zawór wlotowy wody może być zatkany lub filtr może być podłączony, a do urządzenia może nie dostać się wystarczająca ilość wody. Wąż może być załamany. Itd. Skontaktuj się z naszym wyjątkowym zespołem obsługi klienta z innymi możliwymi pytaniami, dlaczego myjka ciśnieniowa nie osiąga pełnego ciśnienia.

JAKIEGO RODZAJU OLEJU NALEŻY WYKORZYSTAĆ W MYJCE SPALINOWEJ?

W instrukcji użytkownika znajdziesz instrukcje dotyczące oleju, którego należy użyć do której części myjki ciśnieniowej. Większość pomp używa 30W oleju bez detergentów.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ PRAWIDŁOWO PRZECHOWYWAĆ MYJKĘ DO PRACY?

Aby prawidłowo przechowywać myjkę ciśnieniową, musisz najpierw spuścić gaz z silnika i uruchomić go na sucho. Pompa powinna przejść przez płyn zapobiegający zamarzaniu i pozostawić go wewnątrz pompy. Chroni to pompę przed zamarzaniem, a także wewnętrznie chroni pompę przed korozją spowodowaną przez wodę. Ponadto smaruje i chroni uszczelnienia przed wysychaniem, dzięki czemu jest gotowy do użycia natychmiast. Odłącz wszystkie węże od maszyny, opróżnij je z płynów i wytrzyj je. Przechowuj myjkę ciśnieniową w chłodnym, suchym miejscu.

CO JEST WAŻNIEJSZE W PARAMETRACH MYJKI CIŚNIENIOWEJ – CIŚNIENIE ROBOCZE CZY ILOŚĆ WODY/H?

Oba parametry są ważne jednak kluczowy jest przepływ wody. Czym więcej wody tym szybciej wyczyścimy powierzchnię. Na rynku mamy 3 podstawowe najbardziej popularne zestawy parametrów.

  1. 300l/h 150Bar – dla myjek amatorskich
  2. 600l/h 150 Bar – dla myjek profesjonalnych małcych
  3. 1000l/h 200-250 Bar dla myjek profesjonalnych wysokociśnieniowych

Każda z w/w wyczyści powierzchnię lecz każda zrobi to w innym czasie.

\n

Oba parametry są ważne jednak kluczowy jest przepływ wody. Czym więcej wody tym szybciej wyczyścimy powierzchnię. Na rynku mamy 3 podstawowe najbardziej popularne zestawy parametrów.

\n
  1. 300l/h 150Bar – dla myjek amatorskich
  2. 600l/h 150 Bar – dla myjek profesjonalnych małcych
  3. 1000l/h 200-250 Bar dla myjek profesjonalnych wysokociśnieniowych
\nKażda z w/w wyczyści powierzchnię lecz każda zrobi to w innym czasie.”}}]}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń