Narzędzia dla profesjonalistów Mannesmann i BOXO

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Narzędzia dla profesjonalistów Mannesmann i BOXO

Każda z wypożyczalni na co dzień potrzebuje sprawdzonych wysokiej jakości narzędzi, które pozwolą nam na utrzymanie naszych urządzeń w najwyższej gotowości. Dlatego wybór padł na narzędzia Mannesmann oraz narzędzia Boxo.

 

Narzędzia warsztatowe dla profesjonalistów

Narzędzia warsztatowe dla profesjonalistów

W Katowicach to firma KONDOR Sp. z o.o. dostarcza nam jako partner firmy Mannesmann niezbędne narzędzia do samodzielnego, profesjonalnego usunięcia awarii, naprawy urządzeń oraz wielu innych czynności. Naprawa samochodów, domu, garażu czy też do rozkręcenie oraz skręcenia mebli to wszystko można zrobić przy wykorzystaniu zestawów narzędziowych. My korzystamy z
walizka narzędziowej składającej się z 215 elementów. Walizka wyposażona jest w następujące narzędzia: 3 grzechotki, ¼” 3/8” ½” , nasadki od 4 do 32 mm, klucze płasko – oczkowe od 8 do 22 mm. Nasadki Torx E4 do E24, bity, adaptery, przedłużki.

Oczywiście w swojej ofercie firma BOXO i Mannesmann oferuje różne zestawy dopasowane do wymagań konkretnej firmy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń