Odpalanie samochodu z kabli

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Odpalanie samochodu z kabli

Kilka dni temu dopadł nas problem z uruchomieniem silnika. Zima, niskie temperatury, mróz sprawiają, że akumulator ma problem z uruchomieniem silnika. Dlatego wezwaliśmy pomoc z firmy zajmującej się awaryjnym odpalaniem auta z kabli, boostera czy dodatkowych akumulatorów.

Firma ta w ciągu 1 minuty uruchomiła nasz pojazd, a czekaliśmy na nich tylko 30 minut.

Jeśli chcesz szybko jechać dalej swoim samochodem i nie tracić czasu na zimnie zadzwoń do nich:

+48 665 656 002

Firma ta oferuje profesjonalne, szybkie odpalenie samochodu w każdych warunkach.

Jak to zrobili i dlaczego tak szybko?

Przyjechali z boosterm czyli małym urządzeniem, które podpięte do klem akumulatora dało błyskawiczny rezultat. Nie było problemu z podjechaniem z innym autem obok tego z rozładowanym akumulatorem! Nie było czasu czekania, podpinania samochodu do samochodu.

Powiedzieli również że ostatnio mają dość dużo zleceń na odpalanie ciężarówek, tirów oraz koparek i innych maszyn budowlanych na ternie Katowic, Mikołowa i Tychów.

Zima to dla sprzętu budowlanego trudny okres dlatego się nie dziwię…

Polecam firmę. Działają na ternie Katowic, Mikołowa, Tychów, Mysłowic i Sosnowca.

Nie ważne czy auto stoi na parkingu podziemnym, w garażu czy nie można się do niego dostać z innym samochodem, oni dzięki boosterowi i tak do niego dotrą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń