Okurzacz do ciągłego zasysania wody np. po zalaniu, z oczka wodnego itp.

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Okurzacz do ciągłego zasysania wody np. po zalaniu, z oczka wodnego itp.

Jak odessać wodę z piwnicy po zalaniu? Jak przepompować wodę z oczka wodnego na czas czyszczenia?

Odkurzacz d ciągłego zasysania wody z pompą wody

Odkurzacz umożliwia ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody po akcjach gaśniczych lub z zalanych pomieszczeń (np. podczas usuwania skutków powodzi). Spełnia niezbędne wymogi bezpieczeństwa (automatyczny wyłącznik Fi przy kablu zasilającym). Został wyposażony w specjalny filtr do wody, który chroni turbinę przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie. Wszystkie złącza w odkurzaczu są dopasowane do złącza GEKA stosowanego przez straż pożarną.

Odkurzacz posiada też możliwość zbierania suchych zanieczyszczeń po wyposażeniu ich w odpowiedni do tego celu filtr. Specjalny zestaw dla starzy pożarnej zawiera: wąż ssący olejoodporny (4m), metalową ssawę podłogową i złącze GEKA-C z zaworem odcinającym. NT 611 MWF jest zabezpieczony przed skutkami ciągłego zanurzenia w wodzie i szkodliwym działaniem pyłu (wtyczka IP68). Wyłącznik różnicowo-prądowy zapobiega porażeniu prądem elektrycznym.

Odkurzacze z pompą do wypompowania wody można wypożyczyć w naszej wypożyczalni odkurzacze Katowice.

Zapraszamy do wynajmu specjalistycznych odkurzaczy do ciągłego wypompowania wody.

W odkurzaczu znajduje się wydajna pompa o mocy 900W, która jest w stanie wypompować wodę na odległość nawet 50 metrów wężem 3/4 lub 1/2 cala.

https://renttools.pl/pl/component/vikrentitems/?option=com_vikrentitems&task=search&Itemid=101&place=1&pickupdate=20%2F05%2F2021&pickuph=08&pickupm=00&returnplace=1&releasedate=21%2F05%2F2021&releaseh=08&releasem=00&categories=26&search=Szukaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń