Ozonowanie powietrza w samochodzie czyli sposób na pozbycie się zapachów, pleśni i innych niezdrowych elementów.

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Ozonowanie powietrza w samochodzie czyli sposób na pozbycie się zapachów, pleśni i innych niezdrowych elementów.

Wynajem odkurzacza oraz wypranie tapicerki samochodowej pozwala na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z tkanin lecz jak sprawić aby nie tylko tkaniny ale również powietrze w samochodzie było zdrowe, wolne od jakichkolwiek bakterii?

Ozonowanie powietrza w pomieszczeniach celem usunięcia wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, bakterii, wirusów, zarodników pleśni i innych alergenów.

Ozonowanie pojazdów a dokładniej klimatyzacji zalecane jest raz do roku w szczególności po sezonie letnim aby klimatyzacja działała poprawnie i aby jej wszystkie przewody nie były siedliskiem niebezpiecznych zarazków.

Jak się używa generatora ozonu?

Wystarczy zamknąć drzwi i okna w samochodzie, ustawić wentylację na obieg zamknięty, włączyć klimatyzację na średnich obrotach z maksymalnym ustawieniem na zimno. Następnie rurkę z której będzie wydobywał się ozon należy umieścić na lusterku wstecznym w górnej części samochodu pod podsufitką i na włączonym silniku i przy zamkniętych drzwiach pozwolić na 50 minutowy proces ozonowania.

Proces ozonowania powinien trwać ok 50 minut, a po tym okresie zalecane jest bardzo mocne wywietrzenie wnętrza samochodu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń