Pompy do wody brudnej i czystej – wypożyczalnia pomp wody – renttools.pl

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pompy do wody brudnej i czystej – wypożyczalnia pomp wody – renttools.pl

Pompy wodne są często pomijane w łagodzeniu skutków powodzi. W naszje wypożyczalni pomp do wody zawsze podkreślamy znaczenie pomp wodnych. Bez względu na rodzaj zastosowanej blokady dla wody pewna ilość wody prawie zawsze przedostanie się do chronionego obszaru (nawet przez ceglane ściany) lub w przypadku deszczu spadnie za barierę.

W ramach naszych szeroko zakrojonych prac doradczych w Polsce zdaliśmy sobie sprawę, że wiele osób wcześniej zakupiło niewłaściwy typ pompy wodnej, która nie działałaby zgodnie z oczekiwaniami w przypadku powodzi. Aby temu zaradzić, uruchomiliśmy naszą wypożyczalnię, aby udostępniać świetne produkty i porady z dostawą następnego dnia.


Pompy wodne mają ogromne znaczenie w każdym programie ochrony przeciwpowodziowej oraz w czasie prac budowlanych.


Pompy zanużeniowe
Pompy zanużeniowe to specjalny rodzaj pomp głębinowych, które mają zdolność pompowania do bardzo niskich poziomów wody. Są idealne do odprowadzania wody z płaskich powierzchni i radzenia sobie z przesiąkaniem. Normalna pompa głębinowa nie jest w stanie pompować do niskich poziomów wody i jeśli nie jest całkowicie zanurzona, może się przepalić. Pompa zanurzeniowa nie wymaga żadnych wcześniejszych prac instalacyjnych i jest przenośna, dzięki czemu może być używana w różnych obszarach w zależności od tego, skąd pochodzi woda.
– Pompuj niskie poziomy wody
– Łatwy w transporcie
– Nie są wymagane żadne prace przedinstalacyjne
– Stosować wewnętrznie lub zewnętrznie

Pompy zatapialne (lub studzienne)

Pompy szlamowe są fantastyczne w systemach przeciwpowodziowych, ale muszą być zanurzone w wodzie, aby działały poprawnie. Często są na stałe okablowane i instalowane w studzienkach. W połączeniu z automatycznym wyłącznikiem pływakowym doskonale sprawdzają się w systemach pasywnej obrony przeciwpowodziowej.

Pompy ściekowe bardzo dobrze radzą sobie z powodziami wód gruntowych, wyciekami i opadami deszczu. Umożliwiają skuteczne odprowadzanie wód gruntowych i powodziowych. Pompy miski olejowej mają generalnie wyższe natężenia przepływu niż pompy kałużowe. W przeciwieństwie do pompy kałużowej, pompa głębinowa nie może pracować na sucho i wymaga przed instalacją prac z komorą.

Zalewanie wodami gruntowymi nie jest jeszcze dobrze poznane, ale jest to okres, w którym okresy dużych opadów deszczu wypełniają zwierciadło wody, powodując zalewanie piwnic lub pojawianie się wód gruntowych na powierzchni, co może zwiększyć lub spowodować powodzie. Jest to zwykle powszechne, gdy grunt jest nisko położony lub w pobliżu cieku wodnego.

Pompy zanurzeniowe mogą pomóc w radzeniu sobie z zalaniem wodą gruntową, pomagając utrzymać

– Nieruchomość w stanie suchym.
– Szeroki wybór natężeń przepływu
– Może być zainstalowany na stałe
– Dobrze radzi sobie z powodziami wód gruntowych, wyciekami i opadami deszczu
– Stosować wewnętrznie lub zewnętrznie

Pompy napędzane silnikiem spalinowym – moto pompy

Pompy napędzane silnikiem mają zwykle najwyższe natężenia przepływu spośród trzech typów pomp. Doskonale nadają się do osuszania dużych powierzchni lub przenoszenia dużych ilości wody. Pompy napędzane silnikiem są idealne tam, gdzie moc nie jest zawsze dostępna, na przykład na obszarach wiejskich lub do użytku z tymczasowymi barierami przeciwpowodziowymi, gdzie końcowe miejsce użytkowania nie jest znane. Wskazane jest posiadanie pompy silnikowej jako części zapasowej we wszystkich programach przeciwpowodziowych na wypadek przerwy w dostawie prądu. Nie można ich używać w pomieszczeniach.

Wysokie natężenia przepływu
Nie wymaga zasilania "z gniazdka"
Może być używany w odległych obszarach
Nie można używać wewnętrznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń