Pranie dywanów w Zabrzu

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie dywanów w Zabrzu

Czyszczenie dywanów w Zabrzu

W naszym fachu zdarzają się stałe zlecenia, które trafiają się regularnie. Do jednego z nich zaliczane jest bez wątpienia pranie dywanów.

Kolejne zlecenie z tego zakresu czekało na nas w Zabrzu. Tutaj właśnie mieszkał nasz klient, który potrzebował w zakresie. Dlatego właśnie udaliśmy do tego miasta, by zmierzyć się z tym zadaniem. W tym konkretnym przypadku, podobnie jak w wielu innych sprawdza się nasze branżowe powiedzenie mówiące, że motorem napędowym naszej branży są dzieci oraz zwierzęta. Oni dostarczają nam kolejnych zleceń. Zarówno dzieci oraz zwierzęta to dla dorosłych powody do szczęścia, ale ich wadą jest to, że mają one także talent do brudzenia. Przy okazji tego zlecenia widoczne było to najwidoczniej na ukwieconych dywanikach, które znajdowały się w domu klientki. Ich włókna zostały dość intensywnie zabrudzone oraz gęsto poplamione. Szybka ocena poziomu trudności pozwoliła na błyskawiczne i energiczne działania. Do czyszczenia dywanów zabraliśmy się z pełnym zaangażowaniem. Zabrze stało się tym razem miejscem, w którym czekało na nas wiele pracy.

Dywaniki mimo niewielkich rozmiarów sprawiły nam nieco trudności. Nasz zespół składał się z dwóch specjalistów. Ten skład okazał się w tym przypadku wystarczający. Bez problemów udało się nam przeprowadzić skuteczne pranie wszystkich powierzchni. Czynności przeprowadziliśmy wedle wypracowanych wcześniej procedur. Pierwszym działaniem było dokładne odkurzenie, potem do realizacji kolejnych kroków wykorzystaliśmy środek doskonale wpływający na brud, który jest przez niego rozpuszczony. Na koniec przeprowadziliśmy pranie ekstrakcyjne. To pozwoliło na poprawę wyglądu dywaników, które automatycznie zyskały na atrakcyjności. Widok wypranych i czystych dywaników wprawił naszych zleceniodawców w zachwyt. Od razu zauważyli oni pozytywną różnicę. Ich komplementy dotyczące naszego profesjonalizmu były dla nas największą nagrodą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń