Pranie dywanu Kraków

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie dywanu Kraków

Pranie dywanów

Nasza firma posiada niezawodne i w stu procentach skuteczne ekipy składające się jedynie z kobiet. Nasze damskie zespoły doskonale wywiązują się z nawet najtrudniejszych zadań, które są przed nimi stawiane. Ich wysokie umiejętności, które zostały nabyte na drodze doświadczeń sprawiają, że podejmują się one wykonywania najtrudniejszych zleceń, z którymi bardzo często rady nie dają sobie mężczyźni.

Do takich zadań o najwyższym poziomie trudności należało zlecenie, które polegało na praniu dywanów w Krakowie. Do tego zadania wydelegowano zespół damski, który składał się z dwóch pracownic. Po przyjeździe, już po pierwszej powierzchownej analizie można było stwierdzić, że zużycie dywanu było bardzo intensywne. Pracę więc zdecydowałyśmy się rozpocząć od gruntownego odkurzenia jego całej powierzchni. To działanie doprowadziło nie tylko do tego, że pozbyłyśmy się wszystkich zanieczyszczeń, ale także rozczesałyśmy włos dywanu. Dzięki tym zabiegom wygląd dywanu uległ zdecydowanej poprawie. Potem przystąpiłyśmy do pryskania tkaniny specjalnym środkiem służącym do efektywnego rozpuszczania brudu. Następnie zgodnie z zasadami czyszczenia dywanów odczekałyśmy pięć minut, by przystąpić do wypłukania z dywanu całego brudu. Do tego celu przysłużyła nam niezawodna w takich sytuacjach maszyna ekstrakcyjna. Nasza praca przyniosła zadowalające efekty. Udało się nam przywrócić dywanowi wspaniały wygląd. Klientka również doceniła nasze wysiłki, nie szczędziła nam z tego powodu komplementów.

Wizyta w Krakowie dała nam wiele powodów do zadowolenia, nic więc dziwnego, że opuściłyśmy go w dobrych nastrojach. Otrzymałyśmy także zapewnienie od zadowolonej klientki, że za pół roku ponownie zgłosi się do nas w celu przeprowadzenia rutynowego czyszczenia dywanów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń