Pranie kanapy Chrzanów – małopolska

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie kanapy Chrzanów – małopolska

Wraz z koleżanką wybrałyśmy się na pranie tapicerki w Chrzanowie, miasteczku położonym obecnie w województwie małopolskim, dokładnie rzecz ujmując w powiecie chrzanowskim. Odległość nie była tak duża, ponieważ dawniej Chrzanowie. Jak się potem okazało, zlecenie to okazało się dla nas wysoko postawioną poprzeczką.

Nasz żeński duet musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Zlecenie polegało na wyczyszczeniu kanapy. Nie było to zadanie, które dało się zrealizować natychmiastowo, ponieważ była ona pokaźniejszych rozmiarów. Poziom trudności stał się jeszcze wyższy z powodu stopnia zabrudzenia, który był bardzo wysoki. Narożnik nie sprawiał dobrego wrażenia już na pierwszy rzut oka. Pod względem estetycznym nie sprawiał dobrego wrażenia. Zabrudzenia były spowodowane przede wszystkim licznymi plamami. Znajdowały się na kanapie od dawna, ponieważ można było zauważyć, że zdołały one zmienić już kolor z jasnoszarego na szaro-brązowy. O tym, jaki jest naturalny kolor tego mebla dowiedzieliśmy się od samej klientki, która wspomniała o tym w sentymentalny sposób. Kanapa uległa tak poważnym zabrudzeniom zaledwie w trzy lata od jej zakupu. Zlecenie okazało się bardzo wymagającym zadaniem, które kosztowało nas sporo wysiłku. Nie tracą ani minuty przystąpiłyśmy do intensywnej i skrupulatnej pracy.

Do pierwszych naszych zadań należało przystąpienie do nałożenia na tapicerkę narożnika specjalistycznego preparatu przeznaczonego do rozpuszczania brudu. Po nałożeniu i odczekaniu odpowiedniej ilości czasu przystąpiłyśmy do kolejnego etapu czyszczenia, czyli do wcierania preparatu we włókna materiału. Wykorzystałyśmy do tego celu szczoteczki. Dalej postępowałyśmy według opracowanego wcześniej schematu działania przy tego rodzaju zleceniach. Następnym etapem była czynność wypłukiwania całego brudu znajdującego się w narożniku. W celu wykonania tego zadania w sposób prawidłowy i przede wszystkim dokładny, wykorzystałyśmy do tego celu profesjonalny odkurzacz ekstrakcyjny. Po upływie dwóch godzin, poczułyśmy ogromną ulgę połączoną jednocześnie z wielką satysfakcją, ponieważ zadanie zostało wykonane w sposób zadowalający zleceniodawczynię. Nie mogła ona przez dłuższą chwilę wyjść z podziwu, który był wyrażany przez nią w sposób entuzjastyczny. Było to dla nas najlepsze honorarium, ponieważ był to znak, że nasza praca została doceniona. Pranie kanapy, która charakteryzowała się ogromnym stopniem zabrudzenia zakończyło się pełnym sukcesem. To zlecenie okazało się dla nas przełomowe, ponieważ dało nam wiele z punktu widzenia psychologicznego. Sukces ten stał się dla nas ogromnym bodźcem, najlepszą z możliwych motywacji do mierzenia się z kolejnymi zleceniami charakteryzującymi się dużym poziomem trudności. Pranie takiej kanapy pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia, które będzie procentować przy kolejnych zleceniach tego rodzaju.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń