Pranie kanapy w Pszczynie – bez ciepłej wody

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie kanapy w Pszczynie – bez ciepłej wody

Pranie narożnika

We dwójkę udaliśmy się do kontrowersyjnego zlecenia, które polegało na czyszczeniu mebli. Miejscem realizowania tego zadania okazała się Pszczyna. W tej miejscowości znajdował się dom naszej klientki. W momencie dojazdu pod właściwy adres nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że przyjdzie nam stawić czoła wyzwaniu o wyższym poziomie trudności. Zdaliśmy sobie z tego sprawę w momencie otworzenia drzwi od domu klientki. W po przekroczeniu progu zostaliśmy poinformowani o tym, że nie będziemy mieć do dyspozycji ciepłej wody. Na domiar złego nie będziemy mogli również używać bieżącej wody. Po szybkim przeanalizowaniu sytuacji oraz skonsultowaniu się ze zleceniodawczynią zdecydowaliśmy się na napełnienie wanny wodą. W czasie pracy korzystaliśmy jedynie z tego ujęcia. Co prawda woda wlana do wanny nie była ciepła, ale problem ten rozwiązaliśmy w praktyczny sposób. Zdecydowaliśmy się na podgrzewanie potrzebnej ilości w czajniku. Było to nieco wygodne, ale w panujących warunkach było to koniecznością.

Zlecenie, które przyszło nam wykonać polegało na odplamieniu dwóch narożników, kanapy oraz fotela. Było to wyzwanie większego kalibru, które trudno byłoby zrealizować nawet mając bieżącą wodę do dyspozycji. Do pracy przystąpiliśmy tradycyjnie z zachowaniem wszystkich standardów wypracowanych przez naszą firmę. Pranie narożnika zostało przez nas rozpoczęte od położenia specjalnego środka, którego przeznaczeniem było rozpuszczenie brudu. Następnie odczekaliśmy odpowiednią ilość czasu, i przystąpiliśmy do wcierania środka do włókna tkaniny po to, by potem go wypłukać, oczywiście razem z brudem. Do tego celu została wykorzystana przez nas maszyna ekstrakcyjna. Tym razem z racji nieco ekstremalnych warunków woda do maszyny była przez nas wlewana za pomocą konewki. Profesjonalne przeprowadzenie czyszczenia zajęło nam około pięciu godzin. Trzeba uznać tej wynik za bardzo dobry zważywszy na to, że trudną przeszkodą do pokonania okazały się dla nas zabrudzenia pokrywające meble mieszczące się w salonie. Obecność tych intensywnych plam została spowodowana obecnością robotników, którzy przeprowadzali remont wnętrza jakiś czas temu. Zabrudzenia te spowodowały, że do przeprowadzenia efektywnego czyszczenia konieczne było użycie większej ilości wody. Tylko to pozwalało na osiągnięcie zadowalającego efektu. Chcąc podsumować realizację naszego zlecenia trzeba uznać ją za w stu procentach profesjonalną. Pomimo tego, że przyszło się nam zmagać z wieloma przeciwnościami losu, udało się nam poradzić ze wszystkimi problemami. Pszczyna postawiła nam wysoko poprzeczkę, udało się nam jednak sprostać wszystkimi wymaganiom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń