Pranie krzeseł na Uniwersytecie

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie krzeseł na Uniwersytecie

Pranie krzeseł na uniwersytecie

Praca mająca na celu podniesienie standardów edukacyjnych mających miejsce na śląskich uczelniach staje się coraz częstszym powodem wykonywania naszych obowiązków zawodowych. Nie trudno sobie przecież wyobrazić, że w przyjemniejszy sposób wiedzę nabywa się w dogodnych do tego warunkach. Profesorowie również lepiej czują się w salach, które schludnie przygotowane są do zajęć, mogą wtedy skupić się w stu procentach na wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Niedawno udało zaprezentowaliśmy artykuł będący niejako raportem opisującym naszą wizytę Politechniki Śląskiej. Dzisiaj jednak zdecydujemy się na opisanie naszych odczuć związanych z wykonywania naszych obowiązków zawodowych na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego. Władze tej uczelni wezwały nas w celu przeprowadzenia profesjonalnego czyszczenia krzeseł, których historii nie można uznać za banalną, szablonową.

Krzesła wyglądały bardzo elegancko, ponieważ posiadały brązowe i solidne ramy w szarym kolorze tapicerki. Swoim wyglądem sprawiały wrażenie, że są one przeznaczone dla użytkowania przez kadrę profesorską przy okazji zebrań. Ich wygląd, dworski wygląd prezentował się bardzo dobrze jedynie do momentu, gdy nie przyjrzymy się im zdecydowanie bliżej. Dokładne oględziny, jakie przeprowadziliśmy unaoczniły nam, że są one bardzo mocne poplamione. Po tej czynności natychmiastowo przystąpiliśmy do wykonywania swoich obowiązków, wiedząc już, że pierwsze wrażenie, jakie zrobiły na nas krzesła okazały się bardzo mylne. Praca została przez nas rozpoczęta od nałożenia na krzesła specjalnego środka mającego właściwości rozpuszczającego brud. Dzięki temu zabiegowi przygotowaliśmy doskonale powierzchnię do czyszczenia właściwego. Po chwili preparat ten został przez nas wtarty we włókna tkaniny. Zrobiliśmy my to z dużą dozą delikatności. Pod uwagę została wzięta przez nas delikatność materiału. Następnie wypłukaliśmy my go, do tego celu również użyliśmy odpowiedniego środka. Pranie tego rodzaju krzeseł, których jest dużo i jednocześnie obite są nie tylko na siedzeniach ale także oparciach zajmuje dużo czasu. Poświęciliśmy na tę czynność całe 5 godzin. Do tego zadania wykorzystaliśmy dwie maszyny ekstrakcyjne. Na końcu nimi zdecydowaliśmy się uprać wszystkie krzesła.

Świadczenie usługi na Uniwersytecie Ekonomicznym unaoczniło nam jak bardzo w naszym duecie ważną rolę odegrała różnorodność płciowa naszego zespołu. Woda potrzebna do czyszczenia mebli nabierana była z damskiej toalety. Bez obecności w zespole, cały proceder odbywałby się w atmosferze skrępowania. Całe szczęście, w naszym zespole znajdowała się przedstawicielka płci pięknej, co rozwiązało ten problem. Był to jeden z tych elementów, który spowodował, że pranie tapicerki zakończyło się powodzeniem, cała czynność została przeprowadzona w dość szybkim czasie. Katowicki uniwersytet pożegnaliśmy z poczuciem dobrze wykonanej pracy. Bardzo prawdopodobne jest to, że już niedługo ponownie przyjdzie nam odwiedzić sale wykładowe tej uczelni, ponieważ osoba odpowiedzialna za zlecenie nam usługi była z nas na tyle zadowolona, że zapowiedziała już, że w najbliższym czasie ponownie skorzysta z naszych usług, tym razem jednak będzie to miało miejsce w innych pomieszczeniach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń