Pranie kanapy przed świętami – wspomnienia z przeszłości

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie kanapy przed świętami – wspomnienia z przeszłości

Plamy z moczu

Naszym ostatnim zleceniem, które realizowaliśmy przed świętami polegało na praniu tapicerki. Miejscem wykonywania usług były Katowice. Klientka zdecydowała się na wezwanie naszej ekipy w celu wyczyszczenia jednej kanapy. Na miejscu jednak okazało się, że zleceniodawczyni chce jeszcze przeprowadzić odplamianie dwóch foteli. Klientka okazała się być osobą budzącą sympatię, która zadbała o nasz komfort wykonywania pracy. Przygotowała nam pyszną kawę. W przyjemnej atmosferze mieliśmy okazję z nią porozmawiać na temat problemów, jakie sprawiała jej kanapa. Jak się wtedy okazało, mebel ten jest systematycznie brudzony i moczony przez kota.

W pierwszym etapie naszej pracy, czyli dokładnych oględzinach kanapy można było zauważyć, że kanapa jest mocno zasikana na wylot. Niestety, problem ten był nie tylko zauważalny. Można było go także poczuć. Z tapicerki dochodził do naszych nosów nieprzyjemny zapach, który wydobywał się dosłownie z każdej części mebla. Rozwiązanie tego problemu wymaga zastosowania szczególnych środków o właściwościach pozwalających na dotarcie do każdego miejsca nasiąkniętego moczem. Jest to profesjonalna usługa, środki nie należą także do najtańszych, dlatego też usługa stała się przez to automatycznie droższa. W przypadku zlecenia, które polega na usuwaniu zacieków spowodowanych jedno lub kilku razowym podlaniem mebla moczem, jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym problemem w czasie jednej wizyty. W tym przypadku, przeprowadzona przez nas analiza kanapy klientki doprowadziła nas do wniosku, że czyszczenie mebla kompletnie mija się z celem, jest działaniem bezsensownym. Po krótkim namyśle do takiego samego wniosku doszła sama posiadaczka kanapy, ponieważ szybko zdecydowała o wymianie kanapy na nową, która przed wniesieniem do domu zostanie odpowiednio zabezpieczona przed niegrzecznym zwierzakiem. Po dopiciu kawy zabraliśmy się z całą energia do zadania, jakim było pranie foteli. Nasze działania rozpoczęliśmy w sposób standardowy. Na sam początek nałożyliśmy specjalny środek, którego zadaniem było rozpuszczenie brudu. Kolejnym krokiem było dokładne wtarcie go we włókna tkaniny, to ułatwiło nam natychmiastowe wyciągnięcie z tapicerki całego brudu. Pomogła nam w tym niezawodna w takich sytuacjach maszyna ekstrakcyjna. Dzięki niej efekty naszej pracy od razu były zauważalne. Profesjonalne wykonanie naszej pracy było widoczne na pierwszy rzut oka, na czystych jak łza fotelach. Ich barwa została rozjaśniona nawet o kilka tonacji. Klientka nie kryła zadowolenia, efekt końcowy przekroczył jej najśmielsze oczekiwania.

Dowodem uznania naszej pracy był niewątpliwie fakt, że postanowiła poprosić nas o kilka wizytówek reklamujących naszą firmę w celu rozdania ich swoim znajomym, którzy mogą w przyszłości potrzebować fachowych usług mających na celu pielęgnację mebli, które potrzebują kompleksowego odświeżenia, doprowadzenia do stanu używalności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń