Pranie tapicerki Mysłowice

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie tapicerki Mysłowice

Pranie tapicerki

Czasami ta praca nigdy się nie kończy- nie ma się czemu dziwić, brudnych tapicerek jest cała masa, a firm, które potrafią to zrobić naprawdę dobrze- bardzo mało. To już było szóste zlecenie tego dnia i nasza ekipa czuła się dość zmęczona- pomimo tego ochoczo przystąpiliśmy do kolejnego zadania, którym miało być wypranie tapicerki.

Tym razem miejscem naszej pracy okazały się piękne Mysłowice, do których zawsze chętnie wracamy i podejmujemy się solidnej pracy. Tym razem spędziliśmy tam znacznie więcej czasu, niż zazwyczaj ma to miejsce. W tym fachu bardzo ciężko jest oszacować, ile czasu będziemy potrzebowali na wykonanie poszczególnych prac- czasami tapicerki są tak brudne, iż usunięcie zanieczyszczeń zajmuje bardzo dużo czasu. Od początku mieliśmy świadomość co do wielkości zlecenia- nasze zaskoczenie było jednak ogromne, gdy przyszło nam na miejscu oszacować ilość pracy do wykonania. Takich niespodzianek szczególnie nie lubimy, ale co poradzić- na tym polega nasza praca. Nasz czas pracy jest nienormowany- potrafimy działać długo po godzinach, jeśli konieczne jest wykonanie naprawdę trudnych zadań. Tapicerki, do których zostaliśmy wezwani były naprawdę w strasznym stanie. Ciężko jest nawet powiedzieć, że one były brudne- one były bardzo głęboko zanieczyszczone i tylko solidna praca mogła chociaż trochę poprawić ich wygląd. Ten uporczywy charakter zabrudzeń zmusił nas do wytoczenia naprawdę ciężkiej artylerii. Czuliśmy się niejako, że przystępujemy do wielkiej bitwy, której rezultaty pozostają bardzo trudnymi do oszacowania. Czas na walkę z brudem!

Zabrudzenia wydawały się szczególnie oporne na nasze wszelkie zabiegi. Nie zniechęciło nas to wcale i nie dawaliśmy w żadnym wypadku za wygraną. Podjęliśmy się przysłowiowego “szturmu” na zabrudzoną tapicerkę; determinacja, z jaką wykonywaliśmy poszczególne prace, była ogromna, a nasze zaangażowanie sięgało zenitu.

Możecie się śmiać, ale wyczyszczenie czterech niepozornych krzeseł, kanapy oraz narożnika zajęło nam aż- pięć godzin! To był jeden z rekordów, jeśli chodzi o czas wykonywania poszczególnych zadań. Każdą minutę z tego czasu wykorzystaliśmy najlepiej, jak potrafiliśmy i możemy bez kozery przyznać, że efekty były spektakularne. Co udało się nam osiągnąć w toku tych wszystkich działań. Przede wszystkim- wygląd mebli zmienił się nie do poznania. Tapicerka nie tylko rozjaśniła się o kilka tonacji, ale można powiedzieć, że całkowicie zmieniła barwę. Czy wyobrażacie sobie, jak zabrudzona musiała być ta tapicerka? Efekty były doprawdy piorunujące. Takich rezultatów naprawdę się nie spodziewaliśmy! Podjęliśmy się bardzo rzetelnych działań w kierunku wyprania całej tapicerki i pomimo ogromnego wysiłku- udało się odzyskać dawny wygląd mebli. Uchwycenie nawet najmniejszych zabrudzeń nie było możliwe, co dowodzi dokładności wykonanych przez nas zadań. Nasi klienci bardzo ucieszyli się z takiego obrotu spraw i byli niezwykle pozytywnie zaskoczeni. Nas również napawało to ogromną radością oraz satysfakcją. Chyba na zawsze zapamiętamy Mysłowice, jako miejsce największych wyzwań oraz istny tor przeszkód- po pięciu zleceniach tego samego dnia, trudno jest sobie wyobrazić gorszy scenariusz. Ekipa była okropnie zmęczona, ale bardzo szczęśliwa z uzyskanych efektów. Do firmy udało się nam wrócić dopiero po godzinie 22:00, co było niesamowitym wynikiem, szczególnie że firmę rano opuściliśmy o 8:00 rano. Wracaliśmy zmęczeni, ale wciąż nie mogliśmy wyjść z podziwu dla efektów naszej pracy. Szczególnie cieszą takie momenty, kiedy widać, że ciężka praca naprawdę może dać świetne rezultaty i ucieszyć wszystkich dookoła. Lubimy przywracać piękno zniszczonej tapicerce. Nie żałujemy wcale naszego ogromnego zaangażowania, które trzeba było włożyć w trakcie pracy u tego zleceniodawcy. Ogrom wysiłku był wart efektów wizualnych, jakie udało się nam razem uzyskać. Chyba nieskromnie należy przyznać, że nasi ludzie mają w rękach autentyczny talent do czyszczenia i pielęgnacji tapicerek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń