Pranie tapicerki w samochodzie odkurzaczem Karcher

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie tapicerki w samochodzie odkurzaczem Karcher

Pranie tapicerki samochodowej odkurzaczem Karcher to czynność, która może zająć do nawet 3 godzin. 1 godzina pranie, 2 godziny suszenie. Jednak na pewno czas ten przyniesie efekt w postaci czystego samochodu.

Ostatnio testowaliśmy działanie na bardzo delikatnych elementach 1 rocznego samochodu, który “wydawał” się być czysty. Efekt jaki zobaczyliśmy porównując element, który zaczęliśmy czyścić proszkiem Karcher RM760 mówi sam za siebie. Widać wyraźnie, że naszemu samochodowi po roku czasu należało się dokładne pranie. Wykończenie wnętrza z szarego stało się jasne i czyste jak za czasów nowości.

Pranie tapicerki samochodowej

Zapraszamy zatem do skorzystania z letniej promocji wynajmu odkurzacza piorącego Karcher i za jedyne 49 zł doprowadzenie samochodu do stanu jak z dnia zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń