Pranie tapicerki w Zabrzu

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie tapicerki w Zabrzu

W jednym z najbardziej intensywnych dni naszej pracy trafiło się nam dość rutynowe zlecenie, za jakie z pewnością trzeba uznać pranie tapicerki.

Zostało ono nam zlecone przez klienta, który mieszkał w Zabrzu. Adres, pod który zostaliśmy wezwani wzbudził wśród nas mieszane uczucia. Na początku wydawało się nam, że trafiliśmy do miejsca dobrze nam znanego. Już pukając do drzwi stwierdziliśmy, że trafiliśmy do domu stałego klienta, którego znamy dobrze z wcześniejszych wizyt. W momencie, gdy zobaczyliśmy meble, które trzeba wyczyścić byliśmy niemal stu procentowo pewni, że klient był nam bardzo dobrze znany, nawet meble, były te same, co przy pierwszej wizycie. Naszym zadaniem było wyczyszczenie mebli Kler. Są one charakterystyczne, dlatego też nie byliśmy w stanie ich zapomnieć, pomimo tego, że praliśmy je ostatnio blisko rok temu. Był to stylowy komplet mebli przeznaczonych do wypoczynku. Składał się z kanapy dwójki lub trójki oraz dwóch foteli. One pozwoliły nam na sentymentalny „powrót do przeszłości”.

Ten modernistyczny zestaw cechował się przede wszystkim niebanalnym kształtem, który rzuca się w oczy już przy pierwszym kontakcie. Nie dało się ukryć, że również my zwróciliśmy na ten aspekt szczególną uwagę, ponieważ wzbudzał on nasze naturalne zaciekawienie. Kolor zestawu nie zmienił koloru od poprzedniej wizyty, co nie jednak już nie wzbudziło w nas większego powodu do fascynacji. Meble Kler były szare i pomimo tego, że szary kolor mebli skrzętnie tuszował brud, można było już dostrzec wyraźne zabrudzenia. Ten stan rzeczy nie wprowadził nas jednak w zniechęcenie i dlatego też nie przeszkodziło nam to w natychmiastowym zabraniu się do pracy. Nastawieni byliśmy na zrealizowanie jedynego pozytywnego scenariusza, jakim było całkowite pozbycie się plam oraz brudu, który nigdy nie chce się poddać bez walki.

Drugi raz z rzędu udało się nam udowodnić klientce, że w swojej branży jesteśmy po prostu bezkonkurencyjni. Swoją pracę wykonaliśmy w stu procentach skutecznie. Zleceniodawca otrzymał dzięki temu pięknie wyczyszczone fotele oraz kanapy. Klientka mieszkająca w Zabrzu zleciła nam dodatkowo wyczyszczenie kompletu krzeseł. Po poradzeniu sobie z zestawem mebli Kler, nawet żółty kolor ich tapicerki nie był w stanie wywołać u nas przerażenia. To, że żółty kolor tapicerki będzie uchodził za nasz ulubionym ustaliśmy przy okazji poprzednich realizacji. Żółta tapicerka charakteryzuje się tym, że na jej tle bardzo łatwo jest zauważyć wszystkie zabrudzenia, ponieważ brud w tym przypadku bazo mocno wżera się we włókna. Powoduje to niestety, że jest on niezwykle trudny do usunięcia. Można powiedzieć, że i w tym przypadku kolor ten nas nie zawiódł, zaprezentował wszystko, czego się spodziewaliśmy. Nie przeszkodziło nam to jednak perfekcyjnie wykonać naszą pracę i poradzić sobie ze zleceniem, pomimo wysokiego poziomu trudności. Sam proces czyszczenia krzeseł został przeprowadzony w sposób sprawny o czym świadczy fakt, że jego efekty już na pierwszy rzut oka były widoczne, świadczyły o profesjonalizmie, który ze sobą reprezentujemy. Na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności przeznaczyliśmy trzy godziny. Było owocnie wykorzystany czas, najważniejsze, jest to, że efekt końcowy był taki, jaki oczekiwaliśmy. Nasz zespół, który składał się z dwóch fachowców od tapicerek materiałowych miał do wykorzystania dwie profesjonalne maszyny piorąc. One nie po raz pierwszy udowodniły, że warte są swojej ceny. Nasza klientka była tak bardzo zadowolona z wyników naszego działania, że postanowiła zapewnić nas, że wystawi nam przed swoimi znajomymi wzorową rekomendację. Trzymamy ją za słowo, mamy także nadzieję na kolejne spotkanie za rok przy realizacji stałych zabiegów konserwacyjnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń