Promocja dla przedszkoli i żłobków

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Promocja dla przedszkoli i żłobków

Pranie dywanów oraz wykładzin w przedszkolach to jedno z rzeczy, która powinna być robiona regularnie, gdyż dzieci szczególnie łatwo chorują na wszelkiego rodzaju infekcje, których przyczyną mogą być wszelkie bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje znajdujące się w dywanach.

Dlatego nasza wypożyczalnia przygotowała specjalną ofertę dla przedszkoli, żłobków oraz innych miejsc, w których bawią się, uczą oraz rozwijają dzieci.

Dla każdego przedszkola, żłobka na terenie Katowic, które zamówi wynajem odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1 w naszej wypożyczalni dostawa sprzętu gratis!

Proszek piorący o właściwościach antyalergicznych oraz anty bakteryjnych to doskonała pomoc w pozbyciu się wszelkiego rodzaju bakterii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń