Przewodnik po hotelach przyjaznych zwierzętom

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Przewodnik po hotelach przyjaznych zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom

Rośnie liczba hoteli przyjaznych zwierzętom, ale upewnij się, że Twój hotel powita Twojego psa, zanim zarezerwujesz wycieczkę. Rośnie liczba hoteli przyjaznych zwierzętom, ale upewnij się, że Twój hotel powita Twojego psa, zanim zarezerwujesz wycieczkę. Zobacz więcej zdjęć zwierząt.

Jeśli jesteś jak wielu właścicieli zwierząt, prawdopodobnie myślisz o swoim zwierzaku jako o członku rodziny. W związku z tym, gdy planujesz wyjazdy lub wakacje, dokładnie bierzesz pod uwagę jego potrzeby, troskę i samopoczucie. W przeciwieństwie do dawnych czasów, kiedy byłeś zmuszony zostawić swojego zwierzaka z opiekunem, teraz masz kilka dostępnych opcji, jeśli chcesz zabrać go ze sobą w drogę.

Dziś Twoje zwierzaki mogą podróżować z Tobą. Może się nawet okazać, że niektóre z twoich ulubionych miejsc, hoteli okażą twoim zwierzakom taki sam szacunek, jakim obdarzają Tobie. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie hotele będą chciały ugościć Twojego pupila.

Coraz więcej hoteli reklamuje się jako przyjazne zwierzętom, ale czy to znaczy, że tak naprawdę są? Jeśli lubią zwierzęta, jak głęboko będziesz musiał sięgnąć do portfela, aby twój został z tobą? Większość hoteli ma zdroworozsądkowe zasady, które przynoszą korzyści wszystkim, w tym innym gościom, ale niektóre hotele, które reklamowały swoją sympatię do zwierząt, w rzeczywistości nimi nie są.

Większość hoteli przyjaznych zwierzętom oferuje udogodnienia, takie jak smakołyki i zabawki, ale kilka z nich stara się, aby całe to doświadczenie było tak przyjemne dla zwierząt, jak dla właścicieli. Ręczniki, opiekunki, miejsca do zabawy bez smyczy, specjalne jedzenie, łóżka, koce i kosze z upominkami to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferują hotele przyjazne zwierzętom.

W tym artykule poznasz niektóre z najczęstszych zasad i wymagań, które obowiązują w hotelach przyjaznych zwierzętom. Dowiesz się o zasadach wyprowadzania, kagańcu i smyczy, a także o innych wymaganiach, o których powinieneś wiedzieć przed zameldowaniem się w swoim pokoju. Dowiesz się również o dodatkowych opłatach związanych z podróżą ze swoim pupilem oraz o tym, kto jest odpowiedzialny, gdy coś pójdzie nie tak.

Jeśli planujesz wakacje i chcesz uwzględnić swojego zwierzaka, musisz wiedzieć, jakie zasady obowiązują w hotelach przyjaznych zwierzętom.

Zasady hotelu dla zwierząt

Każdy hotel przyjazny zwierzętom ma swoje własne zasady, które mogą się różnić w zależności od sieci hoteli. Niektóre hotele ograniczają liczbę zwierząt, które możesz zabrać i ile mogą ważyć. Niektóre dopuszczają tylko niektóre rodzaje zwierząt. Na przykład niektóre zezwalają tylko na psy. Jeśli zdecydujesz się zaryzykować i zabrać kota, wiedz, że właściciele zwierząt, którzy łamią zasady, podlegają karze grzywny.

Podróżując ze swoim zwierzakiem, musisz upewnić się, że hotel posiada pisemną politykę dotyczącą zwierząt. Możesz na przykład wiedzieć, czy hotel wymaga, aby Twoje zwierzę było trzymane w kojcu przez cały czas Twojej wizyty. Dowiedz się więcej o hotelowych zasadach dotyczących smyczy — niektóre hotele wymagają, aby zwierzęta pozostawały na smyczy przez cały czas, podczas gdy inne hotele mają zasady bez smyczy i place zabaw bez smyczy.

Nawet hotele najbardziej przyjazne zwierzętom mogą poprosić właścicieli, aby nie wpuszczali zwierząt na meble lub łóżka. Inne hotele zapewniają prześcieradła, które można umieścić na meblach i wykorzystać do przykrycia łóżka, więc zwierzę może swobodnie odpoczywać obok swojego właściciela lub w innym miejscu.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie hotele mają wyznaczone miejsca, w których zwierzęta mogą się załatwić; niektóre mają nawet szeroko otwarte place zabaw bez smyczy, z których może korzystać cała rodzina. Przed dokonaniem rezerwacji pobytu upewnij się, że zapoznałeś się z najczęstszymi wymaganiami hotelowymi dla właścicieli zwierząt.

Sprawdź dwukrotnie

Rezerwując pobyt w hotelu przyjaznym zwierzętom przez Internet, zadzwoń i potwierdź, że informacje na stronie są aktualne i że zwierzęta są mile widziane. Hotele często zmieniają właściciela, zarząd i zasady – i nie zawsze aktualizują swoje witryny internetowe, aby odzwierciedlały te zmiany. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że więcej niż jeden zmęczony podróżnik zatrzymał się w hotelu przyjaznym zwierzętom tylko po to, by stwierdzić, że zwierzęta nie są już mile widziane. yuyuuuuuuuuuu.pl

Wymagania hotelowe dla zwierząt domowych

Większość hoteli przyjaznych zwierzętom ma te same podstawowe wymagania dotyczące zwierząt domowych:

  • Nie może być agresywny
  • Musi być czysty
  • Nie może mieć pcheł
  • Musi mieć dowód aktualnych szczepień
  • Muszą korzystać z wyznaczonych obszarów, a właściciele muszą natychmiast sprzątać odpady zwierząt i usuwać do wyznaczonych pojemników
  • Właściciele zwierząt są zazwyczaj zobowiązani do podpisania umów, z których wynika, że ​​ponoszą odpowiedzialność finansową za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę oraz wszelkie wydatki poniesione przez hotel w związku z niepokojami ze zwierzętami.
  • Inne powszechne wymagania obejmują bezzwrotną opłatę za zwierzę domowe lub zwrotny depozyt w celu ochrony przed uszkodzeniami.

Co się dzieje, gdy twój pokój — lub zwierzę — ubrudzi się? W takim przypadku większość hoteli przyjaznych zwierzętom poprosi o usunięcie zwierzęcia z pokoju podczas sprzątania, a większość woli, aby nie kąpać zwierzęcia w hotelowej wannie. Hotele przyjazne zwierzętom muszą dbać o jakość swoich pokoi bez względu na okoliczności, dlatego wiele z nich prosi o oczyszczenie łap swojego zwierzaka z brudu lub piasku przed wpuszczeniem go do pokoju. Niektórzy dostarczają nawet specjalne ręczniki dla zwierząt i chusteczki do tego procesu.

Niektóre hotele przyjazne zwierzętom są bardziej przyjazne niż inne. Niektóre dostarczają żywność w nagłych wypadkach, torby na odpady, smycze dla psów, budy i nosidełka, legowiska i pościel dla zwierząt, smakołyki, prezenty, a nawet usługi dla zwierząt, w tym pielęgnację, spacery, siedzenie i opiekę weterynaryjną [źródło: PetsCanStay].

Chociaż niektóre hotele rozumieją, jak ważny jest dla Ciebie Twój zwierzak i mogą nawet chcieć go rozpieszczać, inne są mniej wyrozumiałe. Niestety, może być Ci łatwiej zostawić zwierzaka w domu. Z drugiej strony, jeśli chcesz zarezerwować wakacje i chcesz uzyskać więcej informacji na temat podróży ze zwierzętami i hoteli przyjaznych zwierzętom, odwiedź linki na następnej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń