Przygotowywanie pokoju dla niemowlaka.

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Przygotowywanie pokoju dla niemowlaka.

Pokój dziecięcy sprzątanie

Narodziny potomstwa to nie tylko wielka radość, ale także wielka odpowiedzialność. Dlatego przyszli rodzice praktycznie przez cały okres ciąży zajmują się przygotowaniami do tego wielkiego dnia. Ich ważnym elementem jest poczynienie wszelkich starań, aby przyszły pokój dla dziecka był miejscem jak najbardziej przyjaznym.

Pokój przyjazny niemowlęciu to przede wszystkim pomieszczenie bez zarazków i drobnoustrojów. Oczywiście nie ma możliwości pozbycia się ich wszystkich. Można jednak przygotować miejsce pobytu maleństwa tak, aby było ich jak najmniej.

Przed przywiezieniem dziecka ze szpitala rodzice powinni pozbyć się z pokoju kurzu. Wycieramy go zatem z mebli i dokładnie odkurzamy pomieszczenie, włączając w to odkurzenia kanap i foteli. Jeśli zamiast paneli mamy w domu wykładzinę lub dywan należy je wyprać – później nie będzie na to czasu. Nie ma potrzeby kupowania odkurzacza piorącego. Samo potomstwo i tak z początku zachwieje naszym domowym budżetem. Taki odkurzacz bez problemu można wypożyczyć. Na miejscu na pewno będziemy także mogli dokupić odpowiednie środki czystości – najlepiej od razu takie, dzięki którym istnieje również możliwość prania tapicerki.

Oprócz wyprania wykładzin/dywanów należy także oczyścić kanapy, łóżka i fotele. To w nich zagnieżdża się największa ilość drobnoustrojów. Wbrew pozorom pranie materaca czy wersalki nie jest trudne i wcale nie pochłania zbyt wiele czasu. Wystarczy dobry sprzęt, np. typu Karcher i wybrana przez nas chemia do sprzątania. Wszystkie czynności możemy bez problemu wykonać samodzielnie, nie ma sensu wydawać pieniędzy na osobę do sprzątania.

Do tak przygotowanego pokoiku możemy wprowadzić świeżo narodzonego lokatora bez obaw o nagłe infekcje wywołane nazbieranymi przez wiele tygodni zarazkami.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń