Sprzątanie mieszkania po zalaniu

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Sprzątanie mieszkania po zalaniu

Zalanie mieszkania to jedna z najmniej przyjemnych sytuacji jaka może spotkać każdego. Nie ważne czy sprawa dotyczy zalanego mieszkania, biura czy innego lokalu, który wymaga gruntownych porządków sytuacja zawsze niesie ze sobą wiele stresów jak również pracy oraz wysiłku.

Pozbycie się wody z wykładziny, dywanu czy innych mebli tekstylnych to początek czynności jakie muszą nastąpić po takim wydarzeniu. Polecamy do tego celu wykorzystanie odkurzaczy wodnych firmy karcher. Najwyższej jakości odkurzacze serii NT lub odkurzacze Puzzi doskonale sprawdzą się jako narzędzia do odessania największej ilości wody pozostawiając po sobie wilgotne powierzchnie. Na koniec polecamy wykorzystanie dmuchaw powietrznych, które pomogą w pozbyciu się resztek wilgoci.

Jednak co w sytuacji, gdy zalania zostało odkryte kilka godzin po? Niestety w większości przypadków wiąże się to z tym, że wykładziny w znacznym stopniu zostały już naruszone oraz mogą wydawać nieprzyjemny zapach. W takiej sytuacji najlepiej od razu skorzystać z usług osób zajmujących się praniem dywanów lub samodzielnie wyprać dywan lub wykładzinę przy wykorzystaniu odkurzaczy piorących Karcher Puzzi przy zastosowaniu oryginalnej chemii Karcher.

Takie pranie z jednej strony odświeży ale jednocześnie pomoże w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu oraz pozbyciu się plam, zacieków oraz innych pozostałości po zalaniu.

Po praniu najlepiej będzie skorzystać z pomocy dmuchaw na ciepłe powietrze, które pomogą jeszcze bardziej osuszyć i pozbyć się wilgoci z powierzchni dywanów oraz wykładzin.

Nasza wypożyczalnia zajmuje się wynajmem urządzeń służących do osuszania oraz zasysania wody z podłogi jak również wynajmem odkurzaczy piorących Karcher Puzzi, które doskonale pomogą w pozbyciu się skutków zalania każdego pomieszczenia.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń