Sprzątanie po remoncie Katowice

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Sprzątanie po remoncie Katowice

Zlikwiduj z nami szybko bałagan po remoncie przy pomocy specjalistów z firmy sprzatanieporemoncie.com.pl.Po zakończonym remoncie zawsze brakuje czasu, na posprzątanie po remoncie. Usunięcie pyłu, gruzu, pozostałości po farbach i innych środkach budowlanych. Dokładne sprzątanie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu sprzątającego jak również wiedzy i umiejętności doboru odpowiednich środków czystości tak aby sprzątanie było wydajne, szybkie i skuteczne.

Nawet najlepiej przygotowane (poodklejane folią) będzie wymagało solidnego sprzątania. Dzieje się tak na skutek pośpiechu, niezliczonej liczbie poprawek oraz pogody, która nie zawsze zapewnia szybkie schnięcie ścian, podłóg czy innych powierzchni.

Nasza firma świadczy usługi zarówno specjalistyczne takie jak alpinistyczne mycie okien i elewacji ale również czyszczenie, sprzątanie mieszkania po budowie.

Dojeżdżamy do klientów, świadczymy usługi elastycznie z dostosowaniem do potrzeb klienta zarówno w dni powszednie jak również w weekendy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń