Tapicerka w Mysłowicach

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Tapicerka w Mysłowicach

Czyszczenie fotela, kanapy, sofy

Udając się w okolice Mysłowic, dokładniej rzecz ujmując do na Kosztowy w Mysłowicach w celu przeprowadzenia kolejnej usługi, jaką było czyszczenie kanapy nie przyszło nam w żaden sposób do głowy, że droga upłynie nam pod znakiem podziwiania przepięknych krajobrazów, którymi uraczyła nas tamtejsza przyroda. Warto uszczegółowić cel naszego wyjazdu – było nim pranie tapicerki połączone z czynnościami mającymi za zadanie usunięcia nieprzyjemnego zapachu moczu. Zlecenie było realizowane w Mysłowicach – Kosztowy.  Tutaj znajdował się dom zleceniodawcy. Był on otoczony malowniczo ośnieżonym lasem, przez który przyszło nam przedzierać się przez dłuższą chwilę. Były to wspaniałe doświadczenie, ponieważ walory estetyczne lasu na długo zapadną w naszej pamięci. Dzięki tym widokom nie pozostało nam nic innego jak dobrych nastrojach przystąpić do wykonywania postawionych przed nami zadań.

Zadanie rozpoczęłyśmy według wypracowanych wcześniej schematów. Pierwszą czynnością, którą przyszło nam wykonać było nałożenie przeznaczonego do tego celu specjalnego płynu enzymatycznego. Została ona równomiernie nałożona na powierzchnię całego mebla. Po około 10 minutach, które producent substancji nakazał odczekać, przystąpiłyśmy do wcierania go w kanapę. Pomocne w tym okazały się szczotki, którymi wcieraliśmy płyn we włókna tapicerki. Podczas wykonywania tego etapu pojawiły się pierwsze trudności, ponieważ szybko okazało się, że podczas intensywnego czyszczenia mamy do czynienia z rozpoczęciem się procesu intensywnego uwalniania się zapachu moczu z zewnętrznej warstwy materiału. Nie trzeba chyba mówić, jak zapach ten okazał się być uciążliwy. Mimo tych niedogodności w dalszym ciągu systematycznie realizowaliśmy kolejne etapy działania. Kolejnym krokiem, który przyszło nam wykonać było pranie tapicerki. Tutaj pomocna okazała się maszyna ekstrakcyjna. Na sam koniec spryskałyśmy kanapę na prośbę klienta, który wskazał nam najlepsze miejsce pod kątem niwelowania odoru. Preparat miał specjalne właściwości został wyprodukowany pod kątem optymalizacji niwelowania odoru. W czasie realizowania zlecenia zauważyłyśmy także to, że nieprzyjemny zapach wydobywał się także z prawej strony kanapy. Klient nie wskazał nam tej strony jako miejsce wydobywania się zapachu. W tym przypadku także zastosowaliśmy nasz preparat, znany ze swojej niezawodności. Trudnością towarzyszącą nam przy okazji wykonywania swoich obowiązków zawodowych przy tym zleceniu był fakt, że zapach nieprzyjemnej woni potęgowany był dodatkowo przez wszechobecny zapach stęchlizny. Wpływał on na wygląd domu, ponieważ doprowadzał do zagrzybienia niektórych ścian. Tym większa okazała się nasza radość, gdy po zakończonej pracy, w pokoju, w którym znajdowała się czyszczona kanapa, można było oddychać bez obawy o poczucie odoru. W powietrzu unosił się jedynie świeży i cytrynowy zapach. Dokładne wyczyszczenie tej tapicerki nie należało do najłatwiejszych zadań, ale nasza profesjonalnie wykona praca pozytywnie wpłynęła na poziom naszej samooceny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń