Udrażnianie rur kanalizacji z myjką ciśnieniową Karcher

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Udrażnianie rur kanalizacji z myjką ciśnieniową Karcher

Myjka ciśnieniowa Karcher to nie tylko możliwość umycia samochodu, wyczyszczenia kostki brukowej czy elewacji budynku… to także możliwość wyczyszczenia oraz udrożnienia rur kanalizacji!

Kanalizacja w szczególności w starszych budynkach lubi czasem ulec zatkaniu i co wtedy? Można wezwać specjalistę, który wyczyści i przetka rurę ale istnieje również prostszy sposób. Wystarczy wynająć myjkę ciśnieniową Karcher z ciśnieniem roboczym od 130 – 160 barów wraz z dyszą do przepychania kanalizacji i samodzielnie w kilka minut przepchać i WYCZYŚCIĆ rury wodą.

Jest to niezwykle prosty i skuteczny sposób a zasada działania jest bardzo prosta. Poprzez zastosowanie dyszy ciśnieniowej, w której otwory wysokiego ciśnienia skierowane są w kierunku “do tyłu” ciśnienie wody powoduje ruch przewodu do środka rury przy jednoczesnym przeciskaniu oraz usuwaniu wszelkiego rodzaju osadów.

Woda w tym wypadku spełnia 2 funkcje:

  • “pchanie” przewodu do przodu przy jednoczesnym wciąganiu węża ciśnieniowego i rozbijaniu wszelkiego rodzaju zatorów
  • czyszczenia ścianek rur czystą wodą pod ciśnieniem.

dysza do czyszczenia kanalizacji

Czyli nie tylko usuwa zatory ale jednocześnie czyści i udrażnia rury sprawiając, że kanalizacja nie zatka się przez najbliższe kilka lat.

Prosta w użytku, tania w wynajmie oraz przeznaczona dla każdego!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń