Myjki ciśnieniowa Karcher wynajem RentTools.pl

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Zarezerwuj już dziś RentTools.pl – Kliknij tutaj

Zadzwoń i zamów wynajem myjki

+48 665656002

 • HD 5/15 500l/h 150 Bar – cena już od 49/dobę
 • HDS 5/15

 

Myjka ciśnieniowa HD 5/15 professional kompakt

Myjka służy do czyszczenia uporczywych zabrudzeń na samochodach, elewacjach, kostce brukowej czy w basenie.Usuwa brud oraz wszelkie zabrudzenia z niemal wszystkich rodzajów wodoodpornych powierzchni.  Urządzenie posiada chłodzony wodą silnik i najwyższej jakości komponenty. Urządzenie idealnie sprawdza się w czyszczeniu kostki brukowej, myciu elewacji czy innej gdzie wysoko wydajność oraz jakość i trwałość mają znaczenie. Produkty serii professional wyposażone są w mosiężną głowicę co umożliwia pracę ciągłą nawet do 8 godzin!

W skład wyposażenia wchodzą:

 • 10 m gumowy wąż
 • bęben na wąż
 • dysza rotacyjna
 • lanca Vario Power
 • głowica rotacyjna

Polecamy wynajem myjek w naszym nowym punkcie w Gliwicach – www.odkurzaczegliwice.pl Urządzenie wyposażone jest w filtr wstępny, który zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie

CENA: 99 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 149 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend Kaucja 200 zł()

Każda kolejna doba +50 zł

Karcher_HD_6_16_M wynajem Katowice

Myjka ciśnieniowa HD 6/16 M 160 Bar (silnik wolnoobrotowy)

Najsilniejsza i najbardziej trwała myjka Karcher na 230V. Moc 160 Bar, produkty serii professional wyposażone są w mosiężną głowicę co umożliwia pracę ciągłą nawet do 8 godzin!

W skład wyposażenia wchodzą:

 • 10 m gumowy wąż
 • bęben na wąż
 • dysza rotacyjna
 • głowica rotacyjna

Urządzenie wyposażone jest w filtr wstępny, który zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie

CENA: 99 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 149 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

Każda kolejna doba +50 zł

Karcher_myjka_weekend_promocja

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu urządzenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który pomoże w dokonaniu wyboru.

 

Wynajem odkurzacza na weekend to najnowsza promocja w wypożyczalni. Wynajmij na weekend i zrób domowe porządki. Umyjesz samochód, wypierzesz dywany i chodniki i wiele innych. Zadbaj o czystość w domu już dziś.

CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend czyli od piątku do poniedziałku

Karcher_odkurzacz_weekend_promocja

Jeśli zamiast samodzielnie czyścić kostkę wolą Państwo zatrudnić najlepszą firmę, która profesjonalnie zajmuje się czyszczeniem kostki brukowej oraz elewacji to zapraszamy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń