Myjki ciśnieniowa Kärcher

Myjka ciśnieniowa HD 5/15 professional kompakt

Myjka służy do czyszczenia uporczywych zabrudzeń na samochodach, elewacjach, kostce brukowej czy w basenie.Usuwa brud oraz wszelkie zabrudzenia z niemal wszystkich rodzajów wodoodpornych powierzchni.  Urządzenie posiada chłodzony wodą silnik i najwyższej jakości komponenty. Urządzenie idealnie sprawdza się w czyszczeniu kostki brukowej, myciu elewacji czy innej gdzie wysoko wydajność oraz jakość i trwałość mają znaczenie. Produkty serii professional wyposażone są w mosiężną głowicę co umożliwia pracę ciągłą nawet do 8 godzin!

W skład wyposażenia wchodzą:

  • 10 m gumowy wąż
  • bęben na wąż
  • dysza rotacyjna
  • lanca Vario Power
  • głowica rotacyjna

Polecamy wynajem myjek w naszym nowym punkcie w Gliwicach – www.odkurzaczegliwice.pl Urządzenie wyposażone jest w filtr wstępny, który zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie

CENA: 99 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 149 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend Kaucja 200 zł()

Każda kolejna doba +50 zł

Karcher_HD_6_16_M wynajem KatowiceMyjka ciśnieniowa HD 6/16 M 160 Bar (silnik wolnoobrotowy)

Najsilniejsza i najbardziej trwała myjka Karcher na 230V. Moc 160 Bar, produkty serii professional wyposażone są w mosiężną głowicę co umożliwia pracę ciągłą nawet do 8 godzin!

W skład wyposażenia wchodzą:

  • 10 m gumowy wąż
  • bęben na wąż
  • dysza rotacyjna
  • głowica rotacyjna

Urządzenie wyposażone jest w filtr wstępny, który zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie

CENA: 99 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 149 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

Każda kolejna doba +50 zł

Karcher_myjka_weekend_promocja

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu urządzenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który pomoże w dokonaniu wyboru.

 

Wynajem odkurzacza na weekend to najnowsza promocja w wypożyczalni. Wynajmij na weekend i zrób domowe porządki. Umyjesz samochód, wypierzesz dywany i chodniki i wiele innych. Zadbaj o czystość w domu już dziś.

CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend czyli od piątku do poniedziałku

Karcher_odkurzacz_weekend_promocja

Jeśli zamiast samodzielnie czyścić kostkę wolą Państwo zatrudnić najlepszą firmę, która profesjonalnie zajmuje się czyszczeniem kostki brukowej oraz elewacji to zapraszamy tutaj.