Blog

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Hotel przyjazny zwierzętom

Przewodnik po hotelach przyjaznych zwierzętom

Każdy hotel przyjazny zwierzętom ma swoje własne zasady, które mogą się różnić w zależności od sieci hoteli. Niektóre hotele ograniczają liczbę zwierząt, które możesz zabrać i ile mogą ważyć. Niektóre dopuszczają tylko niektóre rodzaje zwierząt. Na przykład niektóre zezwalają tylko na psy. Jeśli zdecydujesz się zaryzykować i zabrać kota, wiedz, że właściciele zwierząt, którzy łamią zasady, podlegają karze grzywny.

Pompy do wody brudnej i czystej – wypożyczalnia pomp wody – renttools.pl

W ramach naszych szeroko zakrojonych prac doradczych w Polsce zdaliśmy sobie sprawę, że wiele osób wcześniej zakupiło niewłaściwy typ pompy wodnej, która nie działałaby zgodnie z oczekiwaniami w przypadku powodzi. Aby temu zaradzić, uruchomiliśmy naszą wypożyczalnię, aby udostępniać świetne produkty i porady z dostawą następnego dnia.

Okurzacz do ciągłego zasysania wody np. po zalaniu, z oczka wodnego itp.

Odkurzacz umożliwia ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody po akcjach gaśniczych lub z zalanych pomieszczeń (np. podczas usuwania skutków powodzi). Spełnia niezbędne wymogi bezpieczeństwa (automatyczny wyłącznik Fi przy kablu zasilającym). Został wyposażony w specjalny filtr do wody, który chroni turbinę przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie. Wszystkie złącza w odkurzaczu są dopasowane do złącza GEKA stosowanego przez straż pożarną.

Koszt czyszczenia i impregnacji podjazdu

Wszystko, co musisz wiedzieć o czyszczeniu i uszczelnieniu podjazdu, w tym materiały, robocizna i ramy czasowe. Ile kosztuje wyczyszczenie i zaimpregnowanie podjazdu przed domem?Średni koszt czyszczenia i impregnacji podjazdu z kostki brukowej lub betonu wynosi zazwyczaj od 2 do 15 zł/m2 za podjazd. Średnia cena różni się w zależności od lokalizacji, a także wysokości opłat…
Czytaj dalej

Czyszczenie kostki brukowej Katowice

Profesjonalna firma najpierw myje pod ciśnieniem kostkę brukową, a następnie stosuje środek chwastobójczy, aby zapobiec przyszłemu rozwojowi mchu i chwastów.

Jak zadbać o swój dom?

Wykonany ręcznie obraz z mchu leśnego.

Mchy i rośliny stabilizowane doskonale poradzą sobie w miejscach ciemnych, ślepych lub kątach
Łatwe w pielęgnacji
Zachwyci gości i klientów
Długowieczny

Mycie ciśnieniowe kostki, tarasu

Wiele osób uważa, że ​​mycie ciśnieniowe tarasu to najlepszy sposób na wyczyszczenie kostki brukowej. Przeciętny właściciel domu musi wiedzieć, że mycie ciśnieniowe może w rzeczywistości spowodować trwałe uszkodzenie większości kostki brukowej.

Jak pozbyć się mchu z mojej kostki brukowej?

Mech będzie rosnąć na prawie każdej powierzchni w odpowiednich warunkach. Z biegiem czasu unoszące się w powietrzu cząsteczki, takie jak kurz i brud, połączą się z piaskiem w stawach, tworząc idealne miejsce do rozwoju mchu. Zacienione miejsca, wilgotne warunki, wilgotne obszary i okresy długotrwałej mokrej pogody przyspieszą wzrost. Najlepszym sposobem na pozbycie się mchu jest aktywność i wczesne jego usuwanie.

Co to jest wertykulator do trawnika i jak go używać

Co to jest wertykulator do trawnika?
Spulchniacz trawnika, czasami określany jako , to narzędzie ogrodowe przeznaczone do przecinania gleby, pomagające w usuwaniu martwego mchu i innych zanieczyszczeń, takich jak ścinki trawy. Tnące narzędzie, zasilane elektrycznie lub spalinowo, pomaga również napowietrzać glebę, czyniąc ją zdrowszą, wolną od chwastów i trwalszą.

Czyszczenie wykładziny

Wynajem odkurzacza piorącego w Łodzi

Zapraszamy do naszego nowego punktu w Łodzi. Wynajem odkurzacza piorącego Łódź do prania tapicerki, czyszczenia dywanów, wykładzin oraz krzeseł i foteli.

Call Now ButtonZadzwoń