Myjka ciśnieniowa gorącowodne Karcher HDS

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Myjka ciśnieniowa gorącowodne Karcher HDS

Myjka ciśnieniowa gorącowodne Karcher HDS, czyli najlepszy sposób na wyczyszczenie smarów, tłuszczy, silnych zabrudzeń organicznych oraz innych, które wymagają gorącej wody.

Duża wydajność, moc oraz niezawodna sprawdzona konstrukcja myjek na gorącą wodę doskonale sprawdzają się w branży branży remontowo-budowlanej, w przemyśle, leśnictwie oraz wielkoobszarowym rolnictwie. Podawanie środka czyszczącego oraz woda o temperaturze do nawet 155 stopni gwarantuje szybkość oraz niezawodność działania. Servo Press czyli regulator strumienia gwarantuje łatwość użytkowania.  Urządzenie może pracować w trybie eco!efficiency jak rwnież w trybie super wysokiej temperaturze. Tryb eco czyli podgrzewanie wody do temperatury 60°C, co pozwala na skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo zmniejszając jego zużycie o około 20%.

W wyposażeniu znajduje się również system tłumienia drgań SDS, który reguluje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowych w transporcie – wszystko to gwarantuje najwyższą swobodę w manewrowaniu urządzeniem.

Jakość oraz bezpieczeństwo: Ciągły monitoring spalin, odporna na korozję, trwała i wytrzymała obudowa, system ochrony urządzenia, trójtłokowa pampa osiowa z tulejami ceramicznymi, odporny na wysokie temperatury króciec spalinowy.

Dodatkowe zalety: łatwy serwis, wygodny dostęp do wszystkich podzespołów urządzenia takich jak pompa, silnik, kocioł grzewczy sprawia, że naprawy nie są czasochłonne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń