Sprzątanie po budowniczych czyli jak posprzątać dom po reomncie.

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Sprzątanie po budowniczych czyli jak posprzątać dom po reomncie.

Jeśli masz w domu prace budowlane lub remontowe, dobrze jest dokładnie wyczyścić dom, aby wyeliminować kurz i brud przed jego zamieszkaniem. W zależności od skali i zakresie prac remontowych wszystko, od okien, dywanów, ścian po szafki, podłogi i łazienki, może wymagać czyszczenia.

Po wyjściu ekip budowlanych naturalne jest, że chce się spieszyć i posprzątać wszystko. Zalecamy jednak poczekać, aż powietrze będzie czyste, aby nie marnować czasu na sprzątanie, tylko po to, aby więcej kurzu opadło.

Warto zauważyć, że przed wyczyszczeniem nieruchomości do profesjonalnego standardu może być konieczne pozostawienie kurzu do osiadania nawet przez dwa tygodnie po odejściu budowniczych.

Usuń wszelki gruz lub gruz, który został, za pomocą szufelki i szczotki lub miotły. W ten sposób możesz pozbyć się większych śmieci z mniejszej powierzchni.
Odkurz dywany i tapicerkę od razu, aby uniknąć gromadzenia się brudu i powstawania plam. Kontynuuj robienie tego co kilka dni przez następne dwa tygodnie, aby usunąć dodatkowy kurz z powietrza.

Czyść podłogę drewnianą, laminowaną, kamienną lub kafelkową za pomocą delikatnego środka do czyszczenia podłóg zmieszanego z ciepłą wodą, aby usunąć zabrudzenia powierzchniowe.

* Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić instrukcje producenta przed czyszczeniem podłogi.


Jeśli nie zdjąłeś zasłon lub rolet, wyczyść je, ponieważ mają tendencję do zbierania kurzu. Zalecamy ich delikatne odkurzanie w celu usunięcia kurzu przed praniem zgodnie z instrukcjami producenta.
Konieczne może być umycie lub odkurzanie ścian i wnętrza okien w celu usunięcia kurzu lub brudu.

Po usunięciu większości kurzu nadszedł czas, aby gruntownie posprzątać dom.

Dobrze jest przetrzeć wszystkie powierzchnie środkiem antybakteryjnym lub parownicą – z pomocą pary. Aby uzyskać naturalny środek do czyszczenia powierzchni, spróbuj zmieszać sodę oczyszczoną z sokiem z cytryny, octem lub nawet niewielką ilością wody, aby utworzyć pastę. Rozetrzyj to całą powierzchnię roboczą i dokładnie spłucz wodą. Soda oczyszczona rozbije kurz i usunie wszelkie plamy.
Wszelkie ozdoby, urządzenia elektryczne, lustra, ramy do obrazów i listwy przypodłogowe odkurzyć ściereczką z mikrofibry i dobrze odkurzać przy pomocy odkurzacza przemysłowego.

Jeśli praca jest dla Ciebie zbyt duża, abyś mógł się jej podjąć, możesz wezwać ekspertów od sprzątania. Zespół firmy https://sprzatanieporemoncie.com.pl/ może przeprowadzać czyszczenie budowlane. Pracując razem, zapewniamy, że Twoja nieruchomość jest posprzątana w najwyższym możliwym standardzie.

Ile to kosztuje? Ceny zaczynają się od 10 zł netto/m2. Lecz jest to zależne od wielkości, rodzaju nieruchomości oraz zakresu prac czyszczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń